Domáce

Realita alebo len ohováranie? Farár vraj splodil dieťa a zdupkal

Untitled-2.jpg

Ľudská zloba, nepochopenie alebo podľahnutie pokušeniu.

Už od roku 1074, keď pápež Gregor VII nariadil kňazom sexuálnu zdržanlivosť, argumentujú jej odporcovia a obhajcovia za aj proti. S dodržiavaním celibátu mávajú z času na čas problém aj niektorí súčasní duchovní. Farár zo spišskej obce Hrabušice vraj splodil dieťa s jednou z miestnych obyvateliek.


Hovorí o tom celá obec. Časť tomu verí, časť je presvedčená, že je to iba fáma. „To nebudem komentovať radšej. To len glupe reči. Šušká sa to, ale verejne sa to nerozpráva," takto hovorili Hrabušičania pred kamerou. A inak vo chvíli, keď na nich kamera nemierila. Časté stretnutia farára s mladou matkou štyroch detí vraj neboli náhodné.

Samozrejme, že sme chceli dať priestor na vyjadrenie aj dvojici hrabušickej šuškandy. Ženu sme doma nenašli. Podľa susedov pred niekoľkými dňami odišla aj s deťmi, nevedno kam.

A opustený je aj farský úrad v Hrabušiciach. Bližšie informácie o novom pôsobisku bývalého hrabušického farára nám nedali. Či je za jeho rýchlym a nečakaným odchodom porušenie celibátu, vie zrejme iba pán Boh.

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu.

HRABUŠICE/TV MARKÍZA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.