Veľká razia kukláčov! Miroslava Vlčeka hľadali kukláči na povale domu

Razia kukláčov v Hlohovci.
Razia kukláčov v Hlohovci. Zdroj: TV Markíza

Do domu sa dostali pomocou páčidiel.

Veľká policajná razia na troch miestach naraz. Ozbrojení muži s kuklami na hlave z Národnej kriminálnej agentúry zasahovali v rodinných domoch v Hlohovci. Hľadali čokoľvek, čo by im mohlo pomôcť pri pátraní po momentálne najhľadanejšom mužovi Miroslavovi Vlčekovi a jeho bývalej manželke Andrei, ktorú vraj dal uniesť.


Uplynulú noc sme strávili pred rodinným domom v Hlohovci, ktorý podľa našich informácii patrí hľadanému mužovi. Je pol ôsmej večer, pred pár minútami sem prišla kriminálka.

Do mestskej časti Peter prišlo asi štyridsať maskovaných chlapov. Na miesto prišli na autách s evidenčnými číslami z Bratislavy, Nitry, Trnavy, či Topoľčian.

Do domu sa dostali pomocou páčidiel. Podľa našich informácii mali podozrenie, že by sa tam Miroslav mohol ukrývať v podobnom úkryte na povale ako pred časom hľadaný väzeň Ľubomír Behan. Prehliadku, ktorá trvala do skorých ranných hodín urobili aj v dome za ním. Ten patrí Miroslavovej prvej exmanželke.

V rovnakom čase prišli kriminálisti aj do firmy vo Veľkých Ripňanoch pri Topoľčanoch. Polícia nateraz mlčí. Nechce povedať, čo presne hľadali a či vôbec niečo našli.

Matku dvoch malých chlapcov údajne uniesli autom v utorok ráno, keď odniesla mladšieho syna do materskej školy v Hlohovci. V tom čase zmizol aj jej bývalý muž, ktorý mal únos zorganizovať. Rodina nemá o zmiznutej Andrei odvtedy žiadnu informáciu.

Príbuzní nezvestnej ženy zverejnili na sociálnej sieti výzvu pre vodičov s kamerou v aute, ktorí išli 13. decembra medzi pol ôsmou ráno a desiatou hodinou z Hlohovca do Piešťan a naopak, aby poskytli rodine záznam, ktorý mohol podozrivé auto nasnímať.
HLOHOVEC/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Andrea

Dôležité udalosti