Miroslava Vlčeka zadržali elitní policajti na Orave! Tu sú podrobnosti

Miro.jpg

Podľa informácií TV Markíza bol Vlček zadržaný v objekte v dedine Vitanová.

Miroslava Vlčeka, muža podozrivého z únosu exmanželky, zadržali elitní policajti v sobotu nadránom na Orave.

Podľa informácií TV Markíza bol Vlček zadržaný v objekte v dedine Vitanová. Exmanželku Andreu, ktorú uniesli ešte v utorok spred škôlky v Hlohovci dvaja neznámi muži, tam však nenašli.

Podľa nášho reportéra Jána Tribulu policajti bleskový zásah uskutočnili včera nadránom keď vtrhli do jedného z objektov pri poľských hraniciach - malo ísť o motorest. V obci Vitanová ale ľudia o ničom ani len netušili. Aj samotný starosta bol akciou policajtov prekvapený.

V dedine je až 30 penziónov. Vlček sa mal ukrývať v motoreste, ktorý vlastnil jeho známy. Aj jeho policajti odviedli a vypočuli, no už ho prepustili. Naopak Miroslav skončil v cele.

Podľa informácií TV Markíza nechce vypovedať, no zároveň odmieta, že by mal s únosom svojej exmanželky niečo spoločné. Kde teda nezvestná Andrea je, ostáva stále záhadou. Vyšetrovateľ Miroslava obvinil z pozbavenia osobnej slobody.

Ďalší náš reportér Roman Ruttkay sa dnes podvečer v Hlohovci stretol s rodinou unesenej ženy. Pre ňu je kľúčovou otázkou, kde je 35-ročná Andrea, matka dvoch malých detí. Švagriná nezvestnej ženy nám dnes povedala toto: „Sme radi, že sa našiel, dúfame, že teraz povie, kde je Andrea. Nech nám ju vráti, deti sú z toho hotové. Chceme ju už naspäť zdravú a živú," povedala nám švagriná a rozplakala sa.

Čo sa vlastne stalo

Už z piatka na sobotu sa uskutočnila veľká razia kukláčov na viacerých miestach v Hlohovci a Veľkých Ripňanoch. Prehľadávali domy ale aj nehnuteľnosti, ktoré bývalým manželom patrili.

Od utorka po Miroslavovi a Andrei pátrali elitní policajti. Andrea zmizla ráno okolo pol ôsmej, jej bývalý manžel bol v tom čase v miestnej kaviarni. Naposledy ho susedia videli vo Veľkých Ripňanoch v utorok okolo 15.00 h keď zaparkoval auto do garáže domu svojej matky.

Práve Miroslav je pre políciu podozrivý č.1 z únosu, pretože exmanželke sa mal vyhrážať z väzby. Motívom je vraj rozpredaný majetok.


BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Miroslav Vlček

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.