Neverný manžel s milenkou jej povedali, že je tučná. Dnes je z nej sexica

Neverný manžel s milenkou jej povedali, že je tučná. Dnes je z nej sexica
Zdroj: Instagram/ queen_b_b

Len pol roka potom, ako manželovi priviedla na svet dieťa zistila, že ju podvádza. A povedala si dosť.

Tridsaťštyriročná Betsy Ayala schudla 46 kíl potom, ako ju jej neverný manžel a jeho milenka označili za tučnú kravu. Mamička z Houstonu vážila po pôrode dcérky Isabelly 118 kilogramov. Len pol roka potom, ako manželovi priviedla na svet dieťa zistila, že ju podvádza. A povedala si dosť. Píše Daily Mail.

Pustila sa do chudnutia s pomocou jej sestry. Dnes cvičí šesťkrát do týždňa a vyzerá úžasne. "To, čo mi manžel urobil, dnes vnímam ako požehnanie, pretože inak by som so sebou pravdepodobne nič neurobila. Celý život som sa modlila, aby sa mi zmenil život a moje modlitby boli vyslyšané. Dostala som druhú šancu a som za ňu vďačná. Všetko sa zmenilo. Chcela som to najmä pre dcéru, byť jej dobrým príkladom," povedala Betsy.

S nadváhou mala problémy už od detstva. V 13-tich vyskúšala prvú diétu. "Ako dieťa som nikdy nešportovala, v škole sa mi vysmievali, a tak som hľadala útechu v jedle. Namiesto toho, aby som sa tomu postavila, stále viac som jedla," povedala.

Po pôrode pribrala ešte viac a navyše bojovala s popôrodnou depresiou. Našla ale silu pustiť sa do chudnutia. Za štyri mesiace schudla takmer 30 kíl. "Začala som v septembri a dva dni po Vianociach som sa dozvedela, že ma manžel podvádza s kolegyňou. Zničilo ma to. Bola som s ním od svojich 17-tich rokov a nevedela som si predstaviť život bez neho," prezradila.

"Našla som mu správy na Facebooku, čo jej písal. Nazval ma tučnou kravou. Nechápala som to, pretože doma mi vždy vravel, že vyzerám dobre a nemám sa trápiť pre jedlo," povedala.

Napriek tomu mu po mesiacoch dokázala odpustiť a kvôli dcére sa s ním snaží vychádzať.

HOUSTON/ nt

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti