Unesenú Andreu stále nenašli. Skúsený vyšetrovateľ má tri vysvetlenia

Nezvestná Andrea Vlčeková z Hlohovca.
Zdroj: TV Markíza

Polícia naďalej pátra po vozidlách, ktoré by mohli mať s jej únosom niečo spoločné.

Muž podozrivý zo zmiznutia bývalej manželky z Hlohovca na slobodu nepôjde. Miroslava Vlčeka, ktorého zadržali elitní policajti necelý týždeň po Andreinom únose poslal okresný súd v Trnave do väzby. Podal sťažnosť, ale nadriadený krajský súd mu ju zamietol. Polícia matku dvoch malých detí stále hľadá.

Iba 12-ročný Miroslav a štvorročný Artur márne čakali na mamu. Nezvestná je od 13. decembra. Pred škôlkou ju vraj násilím vtiahli do auta dvaja muži. „Stále čakáme a dúfame, že nám ju nájdu živ ú a zdravú a že sa to čím skôr skončí," povedal nám v telefonáte švagriná nezvestnej ženy.

Polícia po jej náhlom zmiznutí urobila razie v Hlohovci aj okolí. Hľadali čokoľvek čo by ju pomohlo nájsť.

Na sociálnej sieti sa medzitým objavili aj špekulácie, že matka dvoch detí bola v čase únosu tehotná. „Je to absolútny výmysel Andrea určite nebola tehotná. Už by musela byť minimálne dva roky tehotná lebo to ľudia rozprávajú. Takže nie je tehotná určite," dodala.

Zdroj: MV SR

Jej bývalého manžela zadržali kukláči v obci Vitanová na Orave. Polícia si myslí, že práve on únos zorganizoval. Na otázky novinárov, čo sa stalo nereagoval.

Bývalý kriminalista Matej Snopko má aj necelé tri týždne po údajnom únose niekoľko verzii ako sa to mohlo stať. Prvou je výkupné, ale dodnes ale oň nikto nepožiadal.

„Druhá verzia je , že tento človek nie je unesený, ale jednoducho z domu odišiel to znamená analogicky k jednému prípadu jedného pána, ktorý si išiel na Vianoce kúpiť do stánku cigarety a odvtedy ho nebolo myslelo sa že je to únos, ale on zdrhol od rodiny. A ta tretia verzia je taká, že tá obeť je naozaj unesená, nemôže sa brániť je niekde zavretá, tríznená alebo už nežije," myslí si Snopko.


HLOHOVEC/Roman Ruttkay

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Andrea

Dôležité udalosti