Chcela sexy pery: Namiesto nich dostala dve surové klobásky

Svoje pery prirovnala k surovej klobáse.
Zdroj: Profimedia

Leona teraz odkazuje ženám, aby boli opatrné a dobre si podobné zákroky premysleli.

Matka troch detí bola prevezená do nemocnice po zbabranej plastickej operácii. Za zákrok zaplatila iba 200 eur, nebolo jej to podozrivé, že je to nejaké lacné.

Už predtým podstúpila podobný zákrok štyrikrát, no teraz chcela využiť možnosť podstúpiť zákrok vo svojom dome, keďže je matka na plný úväzok. Dokonca za nižšiu cenu ako predtým.

Leona Omalley (24) z Manchesteru si nechala vpichnúť botox v nádeji, že bude krajšia. Nasledovala ale katastrofa. Jej pery sa neprirodzene nafúkli a dostala aj silný zápal. Musela dokonca zavolať pohotovosť. Napísal denník Daily Mail.

„Vyzerala som strašne. Moje pery pripomínali dve surové klobásky, nafúknuté na mojej tvári. Nikdy sa mi nič podobné nestalo, nevedela som, čo robiť," opísala nešťastná žena.

Povedala, že žena, ktorá jej mala vpichnúť injekciu vyzerala solídne a preto nemala pochybnosti a zákrok podstúpila. Neskôr si ale všimla, že „podomová sestrička" vôbec nemala rukavice a hygiena bola celkovo slabá. Ihly vytiahla z plastového sáčku. Dokonca jej ani nevysvetlila, ako celý zákrok bude prebiehať.

„Kľakla si na mňa z ľavej strany a vpichla mi do pier injekciu. Všetko mi vstrekla naraz, nikdy som takú bolesť nezažila," povedala Leona. Pery jej okamžite opuchli.

Zdroj: Profimedia

„Z úst a pier mi náhle začala tiecť krv, spanikárila som, no povedala mi, aby som sa nebála, že je všetko v poriadku. Žena potom odišla," spomína si. Nechala ju tam samú v bolestiach.

„Zrazu moja tvár skamenela a oči a ústa mi napuchli tak veľmi, že som už nemohla rozprávať," doplnila.

Rýchlo volala pohotovosť. Tu jej lekár predpísal steroidy, ktoré by jej perám opäť mali vrátiť aspoň čiastočne pôvodný tvar.

„Plakala som a nemohla sa pozrieť do zrkadla. Šla som si urobiť selfie, keď som sa uvidela, iba som si povedala, čo pre Boha som to urobila," povedala o prvých chvíľach po zákroku. Vraj jej to zlomilo srdce.

Keď ju videli rodičia, začali sa báť o jej zdravie a boli aj poriadne nahnevaní, mama dokonca zvracala. Jej priateľ mal tiež obavy, dokonca ju už predtým od zákroku odhováral. Leona teraz odkazuje ženám, aby boli opatrné a dobre si podobné zákroky premysleli.

MANCHASTER/METRO, ROCK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.