Petra dobili a okradli. Šok prišiel, keď sa dozvedel, kto si útok objednal

Syn si objednal útok na otca.
Zdroj: TV Markíza

Muža prepadli traja lupiči, keď sa vracal domov z práce.

O lúpežných prepadnutiach počúvame pomerne často, no keď to naplánuje vaše vlastné dieťa, nie je to sranda. Presvedčil sa o tom aj muž z trenčianskeho okresu. Jeho syn vraj na neho poslal troch mužov, aby mu zobrali peniaze.

Všetko sa to stalo, keď mal napadnutý muž pri sebe tržbu. "Keď som bol zhruba dva kroky od nich, tak sa jeden otočil a dostal som medzi oči," spomína napadnutý Peter. Lupiči prepadli muža, keď sa v noci vracal domov z práce. "Zvalili ma na zem, škrtili, kopali a ubili päsťami. Dvom ľuďom sa človek ťažko ubráni," dodáva Peter.

Tretí z komplicov ich čakal v aute. Keď mu zobrali peniaze a zlato, čo mal na sebe, ušli. Maródoval takmer mesiac. "Vybili mi zuby, z ucha mi krv tiekla, no a bol som modrý," opisuje svoje zranenia napadnutý muž.

Šok však nastal, keď sa dozvedel, kto si objednal jeho prepadnutie. Hovoriť o tom radšej nechcel. Jeden z obvinených nám to však potvrdil dnes na súde. Objednávateľom vraždy bol podľa známej jedného z obvinených jeho syn, ktorý vedel, že otec chodí s väčším obnosom peňazí.

Viac sa dozviete v reportáži redaktora TV Markíza Michala Bujnu:TRENČÍN/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Muž

Dôležité udalosti