Modelke zomrel priateľ. Na jeho pamiatku sa zmenila na nepoznanie

Jennifer Pamplona
Zdroj: Instagram/jenniferpamplona

Postúpila toľko operácii, až ju nespoznala vlastná mama.

Modelka a moderátorka minula 80-tisíc libier na plastické operácie, aby sa zmenila na nepoznanie. Zákroky postúpila na pamiatku svojho zosnulého priateľa, ktorý vždy chcel, aby vyzerala ako bábika Barbie. Mladá kráska jeho túžbu splnila.

Jennifer Pamplona (24) z Brazílie má za sebou takmer tucet procedúr. Podstúpila liposukciu, dvakrát plastiku pŕs, operáciu nosa, tukové injekcie do zadku a stehien, vyplnenie pier a líc či odstránenie štyroch rebier. Tak drasticky sa zmenila, že ju nespoznala vlastná mama.

„Niektoré dievčatá milujú nakupovanie, ja radšej chodím k plastickému chirurgovi. Je to spôsob, ako som sa naučila milovať samú seba. Bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré som v živote urobila," povedala pre denník DailyMail.

Zdroj:Instagram/jenniferpamplona

Jennifer mala len 17 rokov, keď si prvýkrát ľahla pod nôž a nechala si zväčšiť prsia. Neskôr stretla svojho priateľa Celsa Santebanesa, ktorý pripomínal ľudského Kena. Sníval o tom, že aj ona bude vyzerať ako bábika. V roku 2015 však zomrel.

„Keď som zomrel, bola som zničená. Nikdy som si nepredstavovala, že sa niečo také môže stať. Boli sme tak mladí," priznala sa. Brazílčanka sa so žiaľom vyrovnávala prostredníctvom plastických operácii.

Teraz má nový cieľ - vyzerať ako Kim Kardashian. Lekári ju však varujú, že na to  nemá vhodnú postavu.

Zdroj:Instagram/jenniferpamplona

Zdroj:Instagram/jenniferpamplona

Zdroj:Instagram/jenniferpamplona

Zdroj:Instagram/jenniferpamplona
BRAZÍLIA/zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti