Má ruky ako Arnie a v očiach panenský pohľad. Svalnatá Barbie z Ruska je senzáciou

Svalnatá Barbie v plnej kráse.
Zdroj: Facebook/Julia Vins

Váhy, s ktorými trénuje, by drvivá väčšina priemerných mužov ani nezodvihla zo zeme.

Svalnatá Barbie z ruského mesta Engels sa stala internetovou senzáciou. Mladé dievča Júlia Vins (20) má detský pohľad a ruky ako Arnold Schwarzenegger. Jej zjav vzbudzuje zmiešané pocity a zaujala milióny ľudí po celom svete.

Ako to už u žien občas býva, za jej transformáciou stojí nízke sebavedomie. V 15 rokoch si ho chcela zvýšiť pravidelným posilňovaním, napísal portál Mirror.co


O svojej motivácii píše: „Chcela som byť silnejšia, pretože som si vôbec neverila a mala som nízke sebavedomie. Po roku cvičenia som sa dostala k powerliftingu (silovému trojboju). Chcela som harmonicky rozvíjať svoje telo. Robím to, čo si myslím, že je pre mňa dobré. Viem, že nie všetkým sa to musí páčiť. No ja si idem za svojím snom."

Zdroj: Facebook/Julia Vins

Jej popularita je taká veľká, že po uverejnení svojich fotiek na Instagrame, si okamžite zriadila vlastnú stránku. Teraz ju pravidelne sledujú státisíce ľudí.

Na stránke jej odkazujú:

Trevor: „Kvitneš nám do perfektnej ženy!"

Nudge: „Dúfam, že inšpiruješ aj ostatné dievčatá, aby získali kontrolu nad svojím telom."

Emmanuel: „Jediné, čo ti môžem povedať je, že si najkrajšie dievča, aké som v živote videl."

Amanda: „Si mojou inšpiráciou."

Pri svojich extrémne intenzívnych tréningoch, Júlia vyzerá ako nepoškvrnené dievča. Váhy, s ktorými trénuje, by ale drvivá väčšina priemerných mužov ani nezodvihla zo zeme. Na mŕtvy ťah dokáže zodvihnúť až neuveriteľných 190 kilogramov, s detským výrazom tváre.

Zdroj: Facebook/Julia Vins

Aby sa udržala v špičkovej kondícii, fitko navštevuje 5-krát do týždňa. Momentálne patrí k najväčším ruským nádejam v powerliftingu.

Zlé jazyky tvrdia, že za jej transformáciou stoja steroidy. Ak chcete vidieť viac, môžete navštíviť jej profil na Facebooku.

ENGELS/MIRROR, ROCK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.