To, aké nosíte topánky, o vás prezradí veľa

Ženské topánky - ilustračná snímka
Zdroj: shuterstock.com

Tenisky, ihličky, alebo radšej platformy? Aj to, aký štýl topánok máte najradšej, prezradí veľa o vašom charaktere.

Nič nepoteší ženu viac, ako nový pár topánok. Nie jedna žena má na ne slabosť a doma vlastní viacero párov. Každý deň je iný a podľa toho si volíme aj svoju obuv. Niektoré siahajú po teniskách, iné po ihličkách a nevedia si bez nich predstaviť život. Vysoké topánky nám dodávajú sebavedomie a ženskosť. Nájdu sa ale aj také, ktoré obľubujú elegantné nízke topánky. Portál Brightside uverejnil prieskum, ktorý sa zaoberá vašim charakterom. Všetko ale závisí od vašich topánok.

Športové tenisky

Emotívne ste veľmi vyrovnaná a málokedy ste úzkostlivá. O ľuďoch ako vy sa hovorí, že stoja nohami pevne na zemi.

Číňany

Ak obľubujete tzv. číňany, tak ste pokojná a vyrovnaná. Občas možno viac sebavedomá. Stále vás ale prenasleduje tínedžerský duch a máte svoje silné aj slabé stránky.

Módne vysoké sandále

Milujete nakupovanie nových topánok. Aj keď si ich nemôžete dovoliť, vynájdete cestu ako sa k ním dostať. Ste príjemná, vášnivá ale zároveň konzervatívna.

Baleríny

Nie je nič pohodlnejšie, ako keď sa po celom dni prezujete do pohodlných balerín. Tento typ topánok o vás prezrádza, že vás nezaujíma čo si o vás myslia ostatní, nemáte problém dať najavo svoj názor.

Vidiecke čižmy

Tento typ obuvi môže znamenať, že ste trošku drsnejšia a možno niekedy aj agresívna, no zároveň inteligentná a veľmi rozumná.

Trblietavé topánky

Rada nadväzujete nové priateľstvá, ale ste pritom opatrná. Máte radi čarovné veci a máte zmysel pre detail.

Lesknúce sa topánky

Ak sa vaše topánky lesknú novotou a čistotou, znamená to, že máte rada pozornosť. Vždy si vás ľudia všimnú. Robíte to ale veľmi prirodzene.

Ihličky

Neviete si svoj deň predstaviť bez ihličiek? Potom ste veľmi sebavedomá a užívate si, keď sa za vami ľudia otáčajú. Ak máte nejaký sen, vždy si idete pevne za ním.

Platformy

Máte sociálne cítenie a na sociálnych sieťach sa cítite ako doma.

Pohodlné elegantné topánky

Ste milá a pokojná osoba, ktorá vie prejaviť svoje pocity bez zbytočného preháňania.

Dizajnérske kúsky

Ak váš šatník obsahuje výhradne iba dizajnérske kúsky, aj keď nie vždy sú pohodlné, znamená to, že ste tichá osoba, ktorá rada dobre vyzerá.

BRATISLAVA/bh

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti