Spoveď jednej z najstarších bratislavských prostitútok

Spoveď jednej z najstarších bratislavských prostitútok
Zdroj: TV Markíza

Pýtate sa, prečo klesla na samé dno? Odpoveď je jednoduchá. Drogy.

Ako 23-ročná chcela zarábať veľké peniaze, dala sa na zlé chodníčky a nechala sa zlákať na prostitúciu. Z práce v erotických salónoch sa po rokoch dostala na samé dno. Pozrite si otvorenú spoveď ženy, ktorú sme stretli počas chladnej noci v Bratislavských uliciach. Upozorňujeme, že reportáž nie je vhodná pre maloletého diváka.

Je okolo polnoci a v uliciach Bratislavy stretávame 37-ročnú ženu. Má dlhé blond vlasy a modré oči. Medzi ženami z ulice je dobre známa. Toto remeslo vykonáva už 15 rokov. Pohybuje sa väčšinou v meste, bola aj v Rakúsku.

Po erotických salónoch a privátoch aj ona ako mnohé iné nakoniec skončila pri ceste. Toto je už tá posledná méta pre prostitútky. Okrem toho medzi týmito ženami funguje konkurenčný boj. Sťažuje sa nám, že ich biznis sa za ostatné roky výrazne zhoršil.

"Nie je to také ako to voľakedy bolo. Tu chodí pár báb a sú radi, keď spravia pár korún a idú do r... odtiaľto v tejto zime. Už je to úplne o ničom. Skapal pes. Aj tie priváty čo sú, išli ceny dole. Aj v salónoch. To nie je ako to voľakedy bolo, naozaj," hovorí žena.

Táto žena už roky riskuje nielen svoje zdravie, ale aj vlastný život. Priznáva, že už viackrát ju zákazník napadol a nie jedna jej kolegyňa z ulice už nežije.

"Základ jej remesla je kontaktovanie sa s ľuďmi, čiže keď nejaký násilník alebo vrah si chce vybrať obeť, tak nemá problém sa nakontaktovať práve na prostitútku a mnohokrát už počíta s tým, že keď tejto žene ublíži, tak ju tak intenzívne hľadať nebudú, pretože aj tí jej blízki si povedia, že sa niekde túla a príde domov, lebo aj tie rodiny nie sú celkom usporiadané," hovorí bývalý kriminalista Matej Snopko.

Nebojí sa teda, že aj jej sa môže niečo stať? "Tak, to je riziko povolania," hovorí.

Pýtate sa, prečo klesla na samé dno? Odpoveď je jednoduchá. Drogy. "Začala som fetovať. Mala som 23 rokov a nechala som sa nahovoriť od kamarátok," hovorí prostitútka.

Dali jej hneď heroín. Nám tvrdí, že ho ale nepotrebuje veľa a denne si musí zarobiť aspoň 50 eur.
BRATISLAVA/ Reflex

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Prostitúcia

Dôležité udalosti