Čo o vás prezradí farba oblečenia? Čiernu nosia sebavedomé ženy

Ilustračná snímka
Zdroj: Shutterstock.com

Modrú zase obľubujú rodinné typy.

To, že uprednostňujete väčšinou jednu farbu, nie je náhoda. Farby, ktoré nás priťahujú a tým pádom prevažujú vo vašom šantíku, o vás všeličo vypovedajú. Píše prozeny.blesk.cz.

Čierna farba

Čiernu farbu milujeme, pretože zoštíhľuje, jednoducho sa kombinuje s ďalšími odtieňmi a hodí sa takmer na všetky príležitosti. Ženy, ktoré veľmi často obliekajú čiernu, rady prezentujú svoje názory a milujú, keď ich dobývajú. Za tým, čo povedia, si pevne stoja a svoje stanoviská väčšinou nemenia. Tou horšou stránkou je, že ženy v čiernej si veľmi rady vytvárajú umelý imidž, a tak je u nich veľmi ťažké poznať, čo je skutočnosť a čo len vymyslená póza pre ostatných. Pamätajte tiež na to, že nadmerné nosenie čiernej farby odsáva z tela energiu, a tak je potrebné občas si obliecť aj nejaké živšie farby.

Červená farba

Ženy, ktoré dávajú prednosť výraznej červenej, sú rázne a užívajú si život naplno. Uvedomujú si, že nosením červenej farby pritiahnu zrak mužov a užívajú si to. Okrem toho bývajú optimistické, zábavné, vášnivé, ale bohužiaľ aj cholerické. Nosenie ohnivej červenej dodáva aj ľuďom vo vašom okolí energiu a silu, posilňuje vôľu a tiež podporuje vznik nových nápadov. Aj napriek tomu nie je vhodná na dôležité jednanie, pretože môže v ľuďoch vzbudzovať agresiu.

Žltá farba

Pokiaľ je vašou najobľúbenejšiu farbou žltá, rozhodne máte zmysel pre humor a navyše si viete urobiť srandu sama zo seba a to na vás blízki zbožňujú. Nikdy s vami nie je nuda. Občas sa možno snažíte byt stredobodom pozornosti za každú cenu, a to môže byť na škodu. Je to tiež tým, že vám rozhodne nechýba sebavedomia, ale trochu skromnosti občas neuškodí. Drobné nedostatky vám vaši najbližší určite radi odpustia, pretože ako milovníčka žltého oblečenia okolo seba šírite veselú náladu. Žiarite ako slniečko.

Modrá farba

Túto farbu milujú ženy, ktoré sa o niekoho rady starajú a venujú svojim blízkym všetku energiu a pozornosť. Rady komunikujú priamo bez zbytočného vyhovárania sa, a to môže byť niekedy na škodu. Príliš úprimnosti sa totiž niekedy nevypláca. Na svoje okolie však vďaka úprimnej duši pôsobí dôveryhodne, lojálne a veľmi vyrovnane.

Zelená farba

Nebýva príliš obľúbená, ale predsa len má svojich priaznivcov. Ženy, ktoré si často kupujú oblečenie zelenej farby, majú rady svoj pokoj a nerady sú stredobodom pozornosti. Sú to väčšinou rodinné typy, ktoré bývajú verné a je na ne maximálny spoľah. Pokiaľ milujete zelenú, vaši blízki s vami príliš dobrodružstva nezažijú. Bojíte sa totiž zmien a nových zážitkov. Na druhej strane ale na svoje okolie pôsobíte upokojujúcim a láskavým dojmom.

Biela farba

Pokiaľ sa vo vašom šatníku často objavujú biele kúsky, máte rady zmeny. Svoje okolie zbavujete strachu, pretože biela upokojuje. Preto ju tiež nosia doktori a sestričky. Ste veľká perfecionistka, a to ako v osobnom, tak aj v pracovnom živote. Keď máte nejaký problém alebo ste s niečím nespokojná, väčšinou to dusíte sama v sebe, pokiaľ sa s tým nezmierite. Občas tak môžete na ľudí pôsobiť príliš uzavreto a krehko.

Fialová farba

Máte radi fialovú? Ruku na srdce, nie ste občas prehnane žiarlivá a hysterická? Milovníčky fialovej si svojich mužov strážia a občas majú dosť bujnú fantáziu. Na druhej strane práve ony bývajú najlepšími milenkami, ktoré dokážu občas mužom skutočne zamotať hlavu a omotať si ich okolo prsta. Okrem toho sú tieto ženy veľmi citlivé a častokrát veria v nadprirodzené schopnosti.

Ružová farba

Pokiaľ máte v obľube ružovú, znamená to, že láska a ochrana vašich blízkych sú pre vás na prvom mieste. Bohužiaľ sa môže stať, že v oboch prípadoch sa tak veľmi snažíte, že sa to častokrát neoplatí. Skúste trochu menej tlačiť na pílu. Ste veľká romantička a občas na svet pozeráte cez ružové okuliare. Pokiaľ tvrdo nenarazíte, rozhodne to nie je na škodu. Ľuďom okolo sebe dodávate optimizmus a vieru.


BRATISLAVA/ prozeny.blesk.cz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti