Čarnogurský strávi volebnú noc v kruhu priateľov

Carnogursky so zenou.jpg
Čarnogurský s manželkou, voľby prezidenta Zdroj: SITA

Medzi ktorými je napríklad Palko, básnik Hevier, ale aj politik František Mikloško.

Kandidát na prezidenta Ján Čarnogurský svoju volebnú noc strávi v úzkom kruhu svojich priateľov. Ako uviedol, neľutuje, že sa rozhodol kandidovať na prezidenta. Výsledok volieb si však zatiaľ nevie tipnúť. 

Zdroj: SITA

"Bolo to správne rozhodnutie ísť kandidovať, ja to vôbec neľutujem, lebo mám svoje predstavy o tom, ako by malo Slovensko napredovať, aj čo je chybné a bolo by treba naprávať. Som si však vedomý toho, že prieskumy verejnej mienky ma nedávajú do popredných pozícií, toho som si vedomý, ale výsledok si netrúfam tipnúť," povedal novinárom Čarnogurský.

Ukazuje sa, že k urnám počas týchto volieb prišlo viac voličov ako po minulé roky. Podľa Čarnogurského je za tým aj vyšší počet kandidátov na prezidenta. "Je to dané aj veľkým počtom kandidátov, pretože každý kandidát pritiahol k urnám nejakých svojich voličov," skonštatoval Čarnogurský.

Zároveň priblížil, že počas dnešného dňa bol voliť a zvyšok dňa trávil oddychovaním pri knihe. Dnešnú volebnú noc strávi so svojimi priateľmi, medzi ktorými je napríklad Vladimír Palko, básnik Daniel Hevier, ale aj politik František Mikloško.

BRATISLAVA/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Politika

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.