Čapované čistiace prostriedky? Drogéria v Trnave prišla so zaujímavým nápadom

Drogéria s čapovacím systémom.
Zdroj: Facebook/EKO-drogéria ecoterra , obchodné zastúpenie Trnava

Šetrí peniaze aj životné prostredie.

Svet je preplnený plastom. Denne používame plastové obaly, ktoré následne končia v koši. Kupujeme v nich pitie, jedlo alebo prípravky do domácnosti. V Trnave však otvorili drogériu, ktorá sa rozhodla proti plastu bojovať. Vznikla tam ekologická predajňa Ecoterra s čapovanou drogériou, píše portál Startitup.

Zdroj: Facebook/ EKO-drogéria Ecottera , obchodné zastúpenie Trnava

Ich zámerom je zredukovať počet plastových obalov. Prečo obal vyhadzovať, keď ho môžete použiť znova? Stačí, keď prídete do Trnavy a načapujete si aviváž alebo čistiaci prostriedok, ktorý práve potrebujete. Nielenže to je lacnejšie, ale šetríte tým aj životné prostredie.

Všetky produkty pochádzajú od talianskeho výrobcu a sú šetrné k prírode a zdraviu. Prípravky sú vyrábané na rastlinnej báze. Neobsahujú chemické látky, ktoré by škodili ľudskému organizmu.

Aký je postup nákupu v ekodrogérii?
Najviac prospešné je, ak si vezmete fľašu z domu, ktorú ste použili už predtým. Načapujete si prípravok, ktorý potrebujete, dáte ho odvážiť a zaplatíte. Platí sa iba za váhu produktov. Výhodou je, že zakaždým môžete použiť iný čistiaci prostriedok, ktorý sa vám najviac pozdáva.

Zdroj: Facebook/ EKO-drogéria Ecottera , obchodné zastúpenie Trnava

BRATISLAVA/bh

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Drogéria

Dôležité udalosti