Domáce

Gatta Collant vás oblečie aj v zime

titulka.jpg

Nová kolekcia Gatta Collant na jeseň a zimu je kombináciou anglickej klasiky a nórskych vzorov.

Pančuchy v jemných farbách sú perfektným doplnkom k akémukoľvek štýlu, vhodné pre denné aj večerné príležitosti. Gatta vo svojej kolekcii pre nadchádzajúcu sezónu spojila retro motívy, škandinávsky dizajn a módne káro.

V kolekcii Gatta Collant na jeseň a zimu 2013/2014 dominuje klasická čierna, a to predovšetkým v línii retro. Ozdobné švy na zadnej časti nohy, motívy čipiek či mašličiek nájdete na modeloch Carmine, Jazz a Girl-up.

Zdroj: Gatta Collant

Čaj s kráľovnou

Návrhári Gatta v tejto sezóne čerpali inšpiráciu aj z klasickej britskej módy a jej charakteristického dizajnu. Na pančuchách sa prejavil tvídovým vzorom. Kolekcia je doplnená o nepriehľadné pančuchy s ozdobnou úpravou na stehne. Vplyv Anglicka možno nájsť na viacerých verziách modelu Loretta.

Zdroj: Gatta Collant

UP&GO!

Gatta tiež navrhla úplne nový rad pančúch - UP&GO. Tento model je vyrobený z teplej a mäkkej bavlny, ideálny pre chladné dni. K dispozícii je v jasných farbách: béžovej, šedej a sýtej melírovanej sivej. Zo vzorov prevládajú pestré škandinávske motívy, ale aj široké pruhy či drobné štvorčeky.

Zdroj: Gatta Collant
BRATISLAVA/PR Článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti