Hrozivé detaily z útoku na rodinu vo Veľkom Krtíši. Z postupu zlodejov mrazí

Hrozivé detaily z útoku na rodinu vo Veľkom Krtíši. Z postupu zlodejov mrazí

Rodina o prepade nechcela hovoriť. Podľa doterajších informácií to vyzerá tak, že išli po peniazoch.

Prežili peklo. Prepadnutá rodina z Veľkého Krtíša dnes upratovala po agresívnom vyčíňaní trojice maskovaných mužov. V dome sa už boja bývať. Polícia o brutálnom čine stále mlčí.

Zlodeji najprv prestrihli plot a podľa našich informácií vtrhli do domu cez nezamknuté vchodové dvere. Nezastavil ich ani pes na pozemku. Naňho údajne striekli sprej.

Rodina o prepade nechcela hovoriť. Podľa doterajších informácií to vyzerá tak, že išli po peniazoch. Zajali manželov a ich dve deti. Ruky a nohy im zviazali páskou. Správanie mužov sa vyostrovalo. Manžela vraj bili a oblievali horúcou vodou.

Predtým, ako odišli, vytopili kuchyňu a ďalšie miestnosti. Odtrhli vraj sifón pod umývadlom. Vyčíňať neprestávali. Podľa našich informácií vysypali a vyliali veci zo špajze. Podľa bývalého kriminalistu ide o klasický zločinecký trik, aby zničili stopy. 

Ani pri plote, ktorý páchatelia prestrihli, zrejme neostali žiadne stopy. Miesto údajne poliali neznámou chemikáliou.

Po hroznom čine zmizli v poli za domom. Z odtlačkov topánok sa podľa odborníka dá zistiť viac, ako by si zlodeji mysleli.

"Tím kriminalistov intenzívne pracuje na objasnení prípadu, zhromažďujú informácie o páchateľoch a súčasne prebieha znalecké skúmanie," potvrdila banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.VEĽKÝ KRTÍŠ/ TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Lúpež

Dôležité udalosti