Pre škaredé akné nevychádzala z domu. Dnes jazvy hrdo vystavuje

Pre škaredé akné nevychádzala z domu. Dnes svoje jazvy hrdo vystavuje
Zdroj: Instagram/ asprinkleofhealthandbeauty

Dnes, po štyroch rokoch, pomáha krásna administratívna pracovníčka iným ženám s rovnakým problémom.

Dvadsaťdvaročná Rachel Crawley ako tínedžerka poriadne trpela. Trápilo ju veľmi nepekné, rozsiahle a najmä bolestivé akné. Tak sa zaň hanbila, že bez mejkapu ani nevychádzala z domu a izolovala sa od kamarátov. 

Aj napriek tomu, že ju ako 18-ročnú pozvali do súťaže krásy, pre svoj problém to odmietla. "V tom čase som nebola dostatočne sebaistá. To akné ma ubíjalo a cítila som sa hrozne. Prestala som chodiť von s kamarátkami a nechcela som, aby ma ktokoľvek videl bez mejkapu," hovorí Rachel.

Zdroj: Instagram/ asprinkleofhealthandbeauty

Dnes, po štyroch rokoch, pomáha krásna administratívna pracovníčka iným ženám s rovnakým problémom, aký ju kedysi trápil. Na sociálnej sieti zdieľa fotografie svojej pleti, aby inšpirovala ostatné.

Zdroj: Instagram/ asprinkleofhealthandbeauty

"Pridala som nejaké fotografie a niektoré dievčatá mi napísali, že ich inšpirujem, tak som v tom pokračovala. Podelila som sa aj o svoj jedálniček, ktorý som výrazne zmenila. Vďaka úprave stravy už nemám akné. Síce mi po ňom zostali malé jazvičky, ale dnes som so sebou spokojná a nemám potrebu ich maskovať," hovorí Rachel.

Zdroj: Instagram/ asprinkleofhealthandbeauty


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti