Krik a čľupnutie do Váhu definitívne objasnené! Je to výsledok sexuálnych radovánok

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. Zdroj: TV Markíza

Policajná hovorkyňa bráni oznamovateľov skutku a tvrdí, že sa zachovali správne.

Najprv to vyzeralo desivo, no nakoniec to má úsmevný koniec. Všetky záchranné zložky včera prehľadávali Váh, lebo mali podozrenie, že niekto hodil do Váhu dieťa. Dnes už vieme, že to tak nebolo. Do vody padla žena a muž, ktorého polícia hľadala, s ňou vraj pri vode prežíval sexuálne radovánky.


Zopakujme si, čo sa vlastne stalo... Dvaja 17- roční chlapci boli pri Váhu, keď začuli údajne detský plač a chvíľu na to čľupnutie. Neskôr stretli šedivého muža, ktorého vzali s autom na železničnú stanicu do Hlohovca. Chlap im po ceste povedal, že vykonal niečo strašné. Mladíci si tieto udalosti spojili a išli na políciu.

Polícia vyhlásila po 40- ročnom mužovi pátranie. Detský plač, čľupnutie, to všetko nasvedčovalo tomu, že tento muž, ktorého údajne videli pár hodín predtým na stanici v Leopoldove s osemročným dievčatkom, má na svedomí strašný čin.

Opak bol pravdou. Muž, ktorého popis sa objavil médiách už zakrátko prišiel sám na políciu. Priznal, že v čase, keď tam mladíci boli a počuli údajne detský plač, mal pri Váhu sex so staršou pani. Potom sa pohádali a ona padla do vody. Vytiahol ju a odprevadil domov.

Príbeh má teda šťastný a tak trochu aj úsmevný koniec. Policajti a záchranári však musia preveriť každý jeden podnet. Je teda lepšie dvakrát volať políciu, ako raz nezavolať a môže sa naozaj niečo stať.

„Chlapci sa zachovali správne, že na základe pocitov, ktoré v tej chvíli nevedeli vyhodnotiť, išli na políciu," bráni chlapcov trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

HLOHOVEC/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zdravie

Dôležité udalosti