Návykové a dobrodružné čítanie

Radsej nikdy
Zdroj: BUX

Novinka Radšej nikdy si rýchlo získala čitateľov na svete.

Camryn je obyčajné americké dievča, ktorému však osud prichystal ťažkú skúšku. Rodičia sa rozviedli, brata zavreli do väzenia, jej životná láska tragicky zahynula a najlepšia priateľka ju obvinila, že jej chce prebrať partnera. Stačil jediný deň práce v obchode s oblečením, aby zistila, že sa nechce zaradiť medzi meštiakov, čo celý život chodia do toho istého otravného zamestnania. Vidí jediné riešenie.

Zdroj: BUX
Novinka Radšej nikdy vychádza v Edícii Svetový bestseller a právom. Tisíce pochvalných recenzií na Amazone, či 60-tisíc hodnotení s výsledkom 4,5 hviezdičky na najväčšej sociálnej sieti pre milovníkov kníh Goodreads...to hovorí za všetko. „Návykové, rýchle a dobrodružné čítanie," píše magazín RT Book Reviews.

Ale späť k príbehu.
Camryn teda hodí všetko za hlavu a vyberie sa na cestu naprieč Amerikou. V autobuse sa zoznámi s talentovaným a trochu tajomným Andrewom Parrishom. Ten má vlastné dôvody na to, aby sa odstrihol od sveta.

Rýchlo sa zblížia, no zhodnú sa, že ani jeden z nich nehľadá viac než len letný výlet po Amerike. Dodržať tento sľub však nebude ľahké, rodí sa vzájomná náklonnosť, a hoci sa jej obaja tvrdohlavo bránia, príťažlivosť a láska sú silnejšie než ich odhodlanie.

„Príbeh Radšej nikdy ma zrazil k zemi a nechal ma lapať po dychu," píše sa v recenzii na GliteralyGirl.com. „Každý kúsok bolesti, všetky tie intímne chvíle a hlbokú lásku, ktorú cítili hlavné postavy, to všetko som prežívala s nimi."

BRATISLAVA/BUX

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti