10 vecí, ktoré nesmú chýbať v šatníku každej príťažlivej ženy

Ilustračná snímka.
Zdroj: Shutterstock/ Dean Drobot

Tieto kúsky by nemali chýbať vo vašej skrini.

Niektoré dni býva problém vybrať si zo šatníka také oblečenie, ktoré je príťažlivé, pohodlné a nebudeme v ňom vyzerať ako vo vreci. Buď nemáte náladu alebo dostatok času vybrať si čo najkrajší kúsok. Ak ste však správna dáma, váš šatník by mal určite obsahovať týchto 10 vecí, ktoré vás ušetria státia pred skriňou a špekulovania. Píše portál Brightside.

Malé čierne šaty

Nie sú vulgárne, sú elegantné a pohodlné. Ak nechcete, aby pôsobili príliš vyzývavo, obujte si k nim baleríny alebo nízke sandále. Na vrch si dajte rifľovú bundu a outfit do mesta máte vyriešený.

Vysoké podpätky

Zdroj: Shutterstock.com

Aj keď nie vždy máme na ne náladu a nie všetky v nich vieme chodiť, mali by byť nevyhnutnou súčasťou nášho šatníka. Sme v nich vyššie a pôsobíme sebavedomejšie.

Kúsok červenej

Nezáleží čo, ani ako veľké to je, dôležité je, aby to bolo červené. Táto farba mužov priťahuje a na pohľad nikomu neuniknete.

Odhalené ramená

Zdroj: Shutterstock/ Paul Matthew Photography

Nič nie je atraktívnejšie ako jemne odhalené ramená! Dajte však pozor, kam si oblečiete kúsok, ktorý vám ich odhaľuje. Vhodné to je napríklad do mesta alebo na kávu s priateľmi. V žiadnom prípade ich však nenoste do práce, kde sa to nemusí vždy hodiť.

Obtiahnuté šaty

Hranica medzi príťažlivosťou a vulgárnosťou je veľmi tenká. Ak však zvolíte obtiahnuté šaty bez výstrihu a nebudú príliš krátke, nič nimi nepokazíte.

Kožená bunda

Zdroj: Shutterstock/ MaxFrost

Neodmysliteľná súčasť šatníka je aj kožená bunda. Dá sa kombinovať so sukňami, nohavicami alebo šatami.

Čipka

Ak sa už rozhodnete obliecť si niečo čipkované, dajte pozor aby ste to neprehnali. Pamätajte, že málo je niekedy viac a jednoduché biele tričko s čipkou na chrbte je neodolateľný kúsok.

Odhalený chrbát

Tento kúsok chce poriadnu odvahu. Buď pôjdete bez podprsenky alebo poznáte účinný trik, ako takéto tričko nosiť. Každopádne, nikdy neviete, kedy ho využijete a preto by tento kúsok nemal vo vašom šatníku chýbať.

Modré rifle a biele tričko

Nesmrteľná kombinácia, ktorú nech si oblečiete kamkoľvek, pohľady druhých vás neminú.

Športové oblečenie

Je známe, že ženy, ktoré sa o seba starajú, sú príťažlivejšie. V obtiahnutom športovom oblečení si vás všimne určite každý. Nemali by ste to však preháňať a všade naokolo ukazovať, že chodíte do fitka.

BRATISLAVA/bh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.