Je vaša pleť po zime unavená? Skúste toto

Je vaša pleť po zime unavená? Skúste toto
Zdroj: Zľavomat.sk

Prinášame pár tipov, ako si dať pleť po zime do poriadku.

Zimné obdobie je pre našu pleť doslova pohromou. Zabrať jej dala najmä kombinácia nízkych vonkajších teplôt a suchého vzduchu vo vyhriatej miestnosti. Čo s tým? Prinášame pár tipov, ako si dať pleť po zime do poriadku.

Zmeňte jedálniček

Zaraďte do jedálnička zdravé tuky, najmä ryby, orechy, avokádo či semienka. Nezabudnite tiež na pitný režim. Denne vypite dva litre vody.

Zabudnite na mydlo

Neplechu dokáže našej pleti urobiť aj mydlo, ktoré ju dokáže poriadne vysušiť. Používajte preto len tie sprchové gély, ktoré ho neobsahujú.

Doprajte si masáž

Skúste masáž pokožky s bambuckým maslom, dokáže nielen pleť hydratovať, ale aj uvoľňovať. Najväčším nepriateľom zdravej kože je totiž stres.

Vložte sa do rúk odborníkov

Jarné mesiace sú ideálne na návštevu odborníkov, ktorí vašu pleť dajú do poriadku. Ideálne sú detoxikačné ošetrenia na oživenie hydratácie, keďže pleť je po zime mdlá.

„V jarných mesiacoch odporúčame ošetrenie pleti Hydrafacial či detoxikačné ošetrenie Institut Esthederm, ale aj vitamínové ošetrenie s prístrojom Vital injektor, pri ktorom ide o mezoterapiu,“ uviedla Alena Vasovčáková z centra estetickej medicíny AVE Clinic.

Zdroj: Zľavomat.sk

BRATISLAVA/PR článok

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti