Cez víkend budú v Bratislave zásadné dopravné obmedzenia

Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Zdroj: TASR/AP

Týkajú sa tunela Sitina a Národného behu Devín - Bratislava.

Cez víkend musia vodiči v hlavnom meste počítať s dopravnými obmedzeniami. Upozorňuje na to Krajské riaditeľstvo Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave.

Tunel Sitina

Pre servisnú uzáveru bratislavského tunela Sitina dôjde v úseku Lamačskej cesty - Staré Grunty vrátane tunela od dnešnej 22.00 do sobotňajšej (8.4.) 10.00 h, v sobotu od 21.00 h do nedeľňajšej (9.4.) 9.00 h a od 22.00 h v nedeľu do pondelňajšej (10.4.) 4.00 h k úplnému uzavretiu ľavého aj pravého jazdného pruhu.

"Odklon premávky bude vedený na mestské komunikácie v smere na Patrónku a Polianky," informoval hovorca KR PZ v Bratislave Michal Szeiff.

Národný beh Devín - Bratislava

V nedeľu sa bude v hlavnom meste konať 70.ročník Národného behu Devín - Bratislava. Vodiči preto budú musieť počítať s dopravnými obmedzeniami.

Od 8.00 h dôjde v tento deň k zastaveniu dopravy na Devínskej ceste v smere od mesta. Od tej istej hodiny bude zastavená doprava na ceste z Devínskej Novej Vsi a od 9.30 h dôjde k zastaveniu dopravy aj v úseku Kremeľskej ulice, Devínskej cesty, ako aj na obslužných komunikáciách v mestskej časti Devín.

Od 8.00 do 13.00 h bude uzavretý úsek Most SNP - Šafárikovo námestie a od 9.45 h bude neprejazdný pravý jazdný pruh Botanickej ulice v smere do centra mesta a Nábrežia armádneho generála Ludvíka Svobodu.

Polícia žiada vodičov, aby sa pri prejazde uvedenými úsekmi riadili príslušným dopravným značením, zvýšili svoju pozornosť, prípadne na prejazd využili v rámci možností iné trasy.

BRATISLAVA/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Bratislava

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.