Opitá lekárka, ktorá sa zrazila s dcérou, sa vyhne trestu. Bola nepríčetná

Opitá matka s dcérou
Zdroj: TV Markíza

Kuriózna nehoda matky s dcérou doteraz láme rekordy sledovanosti na internete.

Za volantom nafúkala takmer dve promile, no trestu sa vyhne. Opitá lekárka, ktorá sa v Prešove zrazila so svojou dcérou, bola totiž nepríčetná. Znalec policajtom potvrdil to, čo si hneď po nehode o nej všetci aj mysleli.

Kuriózna nehoda matky s dcérou doteraz láme rekordy sledovanosti na internete. Opité vodičky sa vo februári autami zrazili na križovatke. Obe nafúkali takmer dve promile.

Mladšia po nehode skončila v policajnej cele a sudca jej v super rýchlom konaní uložil štyri mesiace podmienečne a zákaz šoférovania na dva roky.

Jej 62-ročnú matku ale policajti odviezli priamo na psychiatriu. Síce ju obvinili z ohrozovania pod vplyvom návykovej látky , no najali si znalca, ktorý skúmal jej duševný stav. Po vyše dvoch mesiacoch potvrdil, že opitá lekárka za volantom nebola schopná rozpoznať a niesť následky za svojej konanie.


Lekárku už z nemocnice prepustili, no doma nám otvorila len jej dcéra s tým, že jej mama o svojich psychických problémoch s nami hovoriť nechce.

Očná lekárka svoju ambulanciu v Prešove nečakane zrušila ešte začiatkom roka. Podľa našich informácii sa práve tu začali jej zdravotné problémy. Pacienti ju postupne opúšťali a účtovať si mala i fiktívne výkony. Niekoľko áut nabúrala aj na parkovisku pred ambulanciou.

Lekárka sa ďalej ambulantne lieči a jej trestné stíhanie teraz budú musieť zastaviť.

PREŠOV/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti