Domáce

Streľba na bratislavských Palisádach. Mŕtvymi sú Renáta (†26) a Vlastimil (†42)

Strelba v Bratislave
Strelba v Bratislave Zdroj: TV Markíza

Vraj žena dostala až päť rán.

V bratislavskom Starom Meste sa strieľalo. Informoval o tom portál Čas.sk

Po streľbe na Bradlianskej ulici na bratislavských Palisádach, ktorá je neďaleko Prezidentského paláca a Veľvyslanectva Ruskej federácie, polícia okolie uzatvorila.

Podľa informácií TV Markíza by mali byť obeťami muž a žena. Telá ležali v dvoch autách vzdialených od seba asi 100 metrov. Jedným z áut bola Škoda Rapid, druhým čierne SUV. Nie je vylúčené, že muž najskôr zastrelil mladú ženu a potom spáchal samovraždu. 

Neskôr hovorca záchranárov Andrej Hirjak upresnil, že lekár rýchlej lekárskej pomoci na mieste udalosti konštatoval u ženy a muža úmrtie, spôsobené strelným poranením.

Podľa informácií, ktoré spomínaný denník zverejnil, obeťou streľby sú mladá žena a muž. Renáta (†26) z okresu Nové Zámky sedela v inom aute ako strelec, ktorý na ňu vystrelil najmenej päť rán zo zbrane kalibru 9 mm.

V druhom aute policajti našli Vlastimila (†42) so strelným zranením hlavy. V ruke držal zbraň, ktorú mal nelegálne. Autá boli od seba vzdialené približne 100 metrov. Podľa predbežného zistenia muž zastrelil ženu a potom obrátil zbraň proti sebe.

BRATISLAVA/TVNOVINY.sk, TASR - aktualizované

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.