Muži a ženy, ktorí radi robia túto jednu vec, sú lepší milenci

Ilustračná snímka
Zdroj: A. and I. Kruk/shutterstock.com

Online zoznamka z prieskumu zistila, že ľudia, ktorí majú v profile vyplnené aj to, aké knihy prečítali či aktuálne čítajú, sú pre opačné pohlavie atraktívnejší.

Pokúsili ste sa niekedy zblížiť s človekom, ktorý vám padol do oka na základe jeho zoznamu prečítaných kníh? Ak áno, nie ste sám. Podľa eHarmony môžu knihy, ktoré máte na nočnom stolíku či v knižnici, vážne ovplyvniť váš milostný život. Píše Independent.co.uk.

Online zoznamka z prieskumu zistila, že ľudia, ktorí majú v profile vyplnené aj to, aké knihy prečítali či aktuálne čítajú, sú pre opačné pohlavie atraktívnejší.

Muži, ktorí radi čítajú, dostali o 19 percent viac správ ako tí ostatní. Ženy zase o tri percentá správ viac. Knihomoľov vníma opačné pohlavie ako viac inteligentných, zvedavých a otvorenejších vo vzťahu k ostatným.

Ľudia, ktorí sa chcú zoznámiť, berú v prípade knihomoľa do úvahy aj tituly, ktoré prečítal. O 74 percent viac pozornosti sa dostalo mužom, ktorí prečítali knihy ako Screw It, Let´s Do It alebo Like a Virgin. O 36 percent viac zaujali muži, ktorí prečítali Dievča s dračím tetovaním, o 21 percent zase tí, ktorí čítali 1984 od Georgea Orwella a o päť percent tí, ktorí prečítali Da Vinciho kód.

Najviac pozornosti na zoznamke vyvolali ženy, ktoré prečítali Hry o život (44%), Dievča s dračím tetovaním (31%) a Hru o tróny (30%).

Nie všetky knihy vám ale môžu pomôcť vylepšiť sexuálny život. U oboch pohlaví nezabrala taká Biblia. Ženy, ktoré prečítali 50 Odtieňov sivej dostali o 16% menej správ a tie, ktoré prečítali Harryho Pottera od J.K. Rowling mali o 55% menšiu šancu na zoznámenie.

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti