Som na starších. Aj toto dnes nie je žiadne tabu

Starší muž a mladá žena - ilustračná snímka
Zdroj: shuterstock.com

Odborníci tvrdia, že je to hlavne pocit bezpečia či istoty.

Na veku nezáleží. To si zrejme povie nejedna žena, ktorá má po boku výrazne staršieho muža. A aj keď takýto extrém nie je v súčasnosti žiadnou neobvyklou záležitosťou. S odborníkom sme si predsa posvietili na príčiny. Prečo ženy vlastne priťahujú starší muži?

Nielen krásne a tajuplné príbehy sú tým, čo nás na starších mužoch najviac priťahuje. Odborníci tvrdia, že je to hlavne pocit bezpečia či istoty. A to aj v tej finančnej oblasti.

Zdroj: shuterstock.com

Veľa robia aj skúsenosti a mentálna vyspelosť. No a starší muži môžu byť aj akýmsi výsledkom vášho otca. Veľmi dôležitú úlohu hrá to, či ste s ním vyrastali alebo nie.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Môže byť sex plnohodnotným zážitkom medzi ľuďmi s vekovou priepasťou? Otázne je, kde už existuje nejaká veková hranica, kedy sa to už vymyká spod normálu. Snáď najlepším príkladom, nad ktorým krútilo hlavami celé Česko i Slovensku, je vzťah speváka Honza Nedvěda a jeho mladučkej manželky Pavlínky. Zbalil ju však ako dievčatko - on mal 52, ona 17.

Aj vy patríte k tým ženám, ktoré priťahujú výrazne starší muži? Ak vás téma zaujala, pozrite si reportáž z relácie Reflex.BRATISLAVA/Lenka Perželová

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.