V rieke Váh pri obci Vlčany našli mŕtvolu neznámeho muža

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. Zdroj: TV Markíza

Išlo o osobu mužského pohlavia, ktorá bola 160 až 170 centimetrov vysoká, vo veku 40 až 45 rokov.

V rieke Váh pri vodnom diele Selice v katastri obce Vlčany v okrese Šaľa bola v piatok (19.5.) v čase o 20.30 h nájdená mŕtvola doposiaľ nezistenej totožnosti a v značnom štádiu rozkladu. Informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Renáta Čuháková.

Podľa jej ďalších slov išlo o osobu mužského pohlavia, ktorá bola 160 až 170 centimetrov vysoká, vo veku 40 až 45 rokov, mala chudú postavu, hnedé vlasy s plešinou, oválnu tvár s fúzmi a bradou, bez zvláštnych znamení. "Oblečené mal krátke modré bermudy a modré tričko s dlhým rukávom. Na miesto nálezu sa dostavil ohliadajúci lekár, ktorý sa nevedel určiť presnú príčinu smrti ani k čas úmrtia osoby. Nariadil preto vykonať zdravotno-bezpečnostnú pitvu pre presné určenie príčiny smrti," povedala Čuháková.

Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Vlčany začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia podľa Trestného zákona. "Telo nebohého previezla pohrebná služba do Fakultnej nemocnice Nitra, kde bude vykonaná pitva," ukončila hovorkyňa.

VLČANY/TASR

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Mŕtvola

Dôležité udalosti