Hľadáte lásku na internete? Tieto frázy si z profilu na zoznamke rýchlo vymažte

Ilustračná snímka.
Zdroj: Kamil Macniak/shuterstock.com

Odborník z úspešnej online zoznamky vás presvedčí, že na slovách pri randení záleží.

V dnešnej uponáhľanej dobe a vo víre povinností je ťažké nájsť si partnera. Mnohí sa teda pri honbe za láskou radšej obrátia na internetové prostredie. Popularita online zoznamiek rýchlo narastá a pribúdajú páry, ktoré sa našli práve vďaka nim. Ak aj vy nechcete čakať, kým sa objaví láska vášho života a radi by ste tomu trochu dopomohli, možno by ste to mali skúsiť. Úspech vám v tomto prípade zaručí dobre pripravený zoznamkový profil. Zostaviť ho ale nie je jednoduché. Hovorca medzinárodnej zoznamky Christian Grant vám teraz prezradí, čím by ste sa mali riadiť. Píše o tom Independent.

Illicit Encounter je portál, na ktorom virtuálne randia tisícky ľudí. Jeho vedenie skúmalo vyše 400 000 profilov na ich stránke. Zozbierali zoznam tých najlepších a najhorších prídavných mien, ktoré ľudia použili, aby popísali svoju osobnosť.

Muži

Mužské pohlavie má pri randení úplne iné preferencie ako ich ženské polovičky. Sú pre nich zaujímavé ženy, ktoré si na svoj opis vyberú slová „sexy", „úprimná" a „sebavedomá". Tie ich totiž dokážu rozpáliť. Väčšina žien nemá dostatočné sebavedomie a väčšinou chválami šetrí. To je ale chyba, pretože keď muž uvidí v profile len prídavné mená ako „hanblivá", „šťastná" či „spoľahlivá", pravdepodobne len znudene prepne na ďalšiu ponuku.

Ďalšie prídavné mená, ktoré mužov môžu zaujať : láskyplná, inteligentná, vtipná

Ženy

Ženské uchádzačky to v hodnotovom rebríčku majú okrem jedného slova presne naopak. Najviac im imponujú muži, o ktorých sa dočítajú, že sú „úprimní", "inteligentní" a „sebavedomí". Ženy ale tiež nechcú hanblivých mužov. Také profily spravidla končia neúspešne.

Ďalšie prídavné mená, ktoré ženy môžu zaujať: vtipný, romantický, láskyplný

Je teda jasné, že mužov a ženy priťahujú iné vlastnosti. To je bežný prejav našich odlišností, ktoré sa vo vzťahu dopĺňajú. Preto, ak zopár minút venujete jednoduchej úprave vášho profilu, možno sa budete čudovať a v schránke vám čoskoro blikne správa od lásky vášho života.

LONDÝN/jd

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti