Matka siedmich detí vážila 171 kíl! Dnes je z nej štíhla kočka

tucna louise.jpg

Britka začala chudnúť potom, ako sa zasekla v sprche.

Len 33-ročná Louise Watson vážila neuveriteľných 171 kíl. Schudnúť sa rozhodla po tom, ako sa počas rodinnej dovolenky zasekla v sprchovom kúte v karavane. Taktiež zabralo varovanie lekárov, že jej obrovská hmotnosť jej môže doslova rozdrviť vnútorné orgány. 

Zdroj: DalyMail/ Medavia.co.uk

"Dovolenka karavanom bola poslednou kvapkou. Do sprchy som sa dostala v pohode, ale keď som z nej chcela vyjsť, tak som sa zasekla. Nemohla som sa vôbec hýbať. Zavolala som manžela Jamieho na pomoc. Bolo to veľmi ponižujúce. Neskôr na mňa na pláži niekto zakričal, že som ako veľryba. Vedela som, že s tým musím niečo urobiť," hovorí Louise.

Watson z Northamptonu začala priberať po pôrodoch svojich detí. Hoci na to nevyzerá, ale má ich sedem. Michael má 16 rokov, Evie deväť, Annabel osem, dvojčatá Olivia a Eston šesť, Ronnie štyri a Francesca dva roky.

Louise priberala každým tehotenstvom viac a viac. Chybu urobila tým, že sa po pôrode vrhla na rôzne diéty a kupovala si tabletky na chudnutie. Všetko ale malo opačný účinok. Keď si jedlo odopierala a neskôr sa normálne najedla, okamžite nastal jo-jo efekt. Stratené kilogramy sa rýchlo vrátilo a ešte vo väčšom množstve. 

Zdroj: DailyMail/ Medavia.co.uk

Dostala sa do takého štádia, že keď všetky deti uložila večer do postele, objednala si najväčšie jedlo, ktoré mal v ponuke stánok s rýchlym občerstvením a večeru zakončila zmrzlinou. "Vždy som si hľadala výhovorky, prečo sa prejedať. Ak som počas diéty stratila pár kíl, okamžite som sa odmenila tým, že som to prehnala s jedlom. Bol to začarovaný kruh a veľmi ma to deprimovalo," vysvetľuje Louise.

Počas posledného tehotenstva sa poriadne potrápila. Musela tri týždne ležať v nemocnici. Pôrodné asistentky jej museli objednať špeciálnu posteľ a matrac. 

Zdroj: DailyMail/ Medavia.co.uk

Vo februári minulého roka podstúpila podviazanie žalúdka. Pred operáciou musela ale stratiť päť percent svojej hmotnosti, inak by si na operačný stôl neľahla. Štyri týždne bola na mliečnej diéte. Po zákroku žila len z tekutín, než mohla prejsť na pevnú stravu.

Kým kedysi začala deň šiestimi pudingmi so sušienkami a kávou a až potom si dopriala raňajky, na desiatu čokoládové lupienky, obed z rýchleho občerstvenia a na večeru mávala kebab alebo čínske jedlo, dnes má na raňajky pol toastu, jogurt, syr a na obed či večeru kuracie mäso, ryby a zeleninu.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti