Zdravotná sestra musela skončiť v práci. Vraj bola príliš sexy

Mladá sestrička svojim pohľadom očarila už nejedného pacienta.
Zdroj: Profimedia

Svojou uniformou a krásnym telom privádzala pacientov do rozpakov.

Dvadsaťšesťročná Thajčanka, ktorá pracovala v súkromnej nemocnici a pomáhala pacientom, sa teraz musí rozlúčiť so svojou profesiou. Za všetko môže fotografia, na ktorej má oblečenú vyzývavú uniformu. Píše o tom Mirror.

Parichat 'Pang' Chatsri urobila nešťastné rozhodnutie. Na internete zverejnila fotografiu v priliehavej uniforme, v ktorej má príliš odhalené nohy. Tá sa začala rýchlo šíriť a vyvolala búrlivé reakcie. Chastri sa dočkala aj ostrej kritiky. Mnohí totiž tvrdia, že takto zneuctila svoju profesiu.

Zdroj: Profimedia

To, čo by v Európe zvýšenú pozornosť neupútalo, spôsobilo vzhľadom na ázijskú kultúru problém. Thajsko je kontrastná krajina, kde na jednej strane prosperuje podnikanie s prostitúciou, no na druhej strane sú tam morálne hodnoty nastavené prísnejšie ako u nás.

Nešťastná sestrička teda musela kritiku prijať a verejne sa ospravedlniť.

„Snažila som sa to vedeniu nemocnice vysvetliť, ale oni majú vysoké nároky na udržanie imidžu nemocnice," povedala Chatsri. Vzniknutá situácia ju veľmi mrzí. Tvrdí, že nikomu nechcela spôsobiť ťažkosti.

Zdroj: Profimedia

Tlak verejnosti a postoj nemocnici nakoniec prinútili Chatsri odstúpiť z práce. Dúfa, že sa jej tak podarí ochrániť reputáciu všetkých sestričiek a aj nemocnice.

„Musím sa polepšiť," priznáva na záver sestrička, ktorej vlastná krása spôsobila ťažké chvíle. Pri pohľade na jej fotky, posúďte sami, či si Chatsri naozaj zaslúžila takéto verejné odsúdenie.

Bangkok/jd

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti