Opatrovateľka Veronika, ktorú očiernila rodina, sa bráni. Podľa nej je všetko inak

Na Veroniku majú ťažké srdce viacerí.
Zdroj: Facebook/PavolDanko

Rodina tvrdí, že sa nestarala o ich dvojročného syna a z domu im zmizli úspory.

Slovenská rodina, ktorá žije v Británii, varuje pred opatrovateľkou Veronikou z obce Čierne. Tvrdia, že ich syna nechala doma samého a následne zistili, že im zmizli peniaze a kabelka v hodnote päť tisíc libier.

Reakcia Veroniky, na ktorú sa spustila lavína kritiky na Facebooku, nenechala na seba dlho čakať. Na sociálnej sieti zverejnila príbehy iných dievčat, ktoré pracovali v rodine Dankovcov. Tie o rodine nenapísali jediné dobré slovo.

"Po niekoľkých dňoch trápenia, kedy som nevedela, čo urobiť, som sa rozhodla vyhľadať osoby, ktoré pracovali ako Au pair v tejto rodine predo mnou, plus komentár, na ktorý som náhodou narazila. Dúfam, že sa ukáže, kde je pravda," napísala.

Upozorňujeme, že správy obsahujú vulgarizmy.

Zdroj:Facebook/VeronikaVejaKullova

Čo tvrdí rodina

O prípade informoval portál Pluska.sk . Do redakcie sa im ozvala rodina Dankovcov, ktorí tvrdia, že Veronika je podvodníčka. Chceli, aby im opatrovala dvojročného syna Kristiána. Minulý piatok im však od mladej Slovenky vraj prišla sms, že majú prísť domov.

Rodina si podľa ich slov skontrolovala zábery na bezpečnostnej kamere a zistili, že ich syn je sám doma. Ihneď spanikárili a utekali domov. Syn našťastie spal. Odvtedy vraj ale Veroniku už nedokázali kontaktovať. Tvrdia, že z domu im zmizli peniaze aj drahá kabelka v hodnote päť tisíc libier. 

Proti Veronike sa verejne vyjadrujú na Facebooku.

Zdroj:Facebook/PavolDanko

Zdroj:Facebook/PavolDanko

Zdroj:Facebook/PavolDanko

Zdroj:Facebook/PavolDanko

ČIERNE/zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Opatrovateľka

Dôležité udalosti