V relácii Na telo budú diskutovať Richard Sulík (SaS) a Ladislav Kamenický (Smer-SD)

V relácii Na telo budú diskutovať Richard Sulík (SaS) a Ladislav Kamenický (Smer-SD)
V relácii Na telo budú diskutovať Ladislav Kamenický (Smer-SD) a Richard Sulík (SaS). Zdroj: TV Markíza

Parlament čaká 14. marca mimoriadna schôdza k júnovému termínu volieb, ktorú inicioval Smer-SD. Podpora SaS je otázna. Ak liberáli nedodajú potrebných 15 hlasov, návrh na skorší termín volieb zrejme neprejde.

Vládu opustil ďalší jej člen. Poverený minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský odišiel z rezortu s tým, že odmieta pracovať pod tlakom v prostredí politickej korupcie a neschopnosti.

Aj o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu 5. marca 2023 v relácii Na telo rozprávať s predsedom SaS Richardom Sulíkom a podpredsedom Smeru-SD Ladislavom Kamenickým.

Okrem duelu si diváci a diváčky Na telo budú môcť exkluzívne pozrieť aj prieskum agentúry FOCUS o tom, koho by Slováci chceli za prezidenta.

Relácia Na telo sa tradične začína o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza a webe TVnoviny.sk. 

Na spravodajskom portáli TVnoviny.sk nájdete aj najnovšie vydanie Na telo PLUS, v ktorom sa o adekvátnosti výšky trestu pre muža, ktorý v Bratislave na smrť dobil mladého Filipínca, o tom, či nie je návrh o dôverníkoch pre LGBTI+ ľudí dehonestujúci, či o jeho politickej budúcnosti, rozprával moderátor Michal Kovačič s ministrom spravodlivosti Viliamom Karasom

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Na telo

Dôležité udalosti