Už o pár dní sa areál Bratislavského hradu zahalí do ružovej

AVON Pochod
Zdroj: AVON

Stovky ľudí oblečených do ružových a šedých tričiek sa už v sobotu 17. júna prejdú ulicami Bratislavy.

Spoločnosť Avon Cosmetics každoročne organizuje na Slovensku AVON Pochod proti rakovine prsníka, prostredníctvom ktorého podporuje boj za zdravé prsia.Milióny ľudí vo viac ako 50 krajinách sveta podávajú pomocnú ruku ženám, ktoré trpia rakovinou prsníka a podporujú programy a projekty zamerané na boj proti rakovine prsníka.

Bohatý program

Na hlavnom pódiu sa predstavia známy interpreti a skupiny. Už o 12.45 hod. návštevníkom zahrajú kapely Korben Dallas, Polemic Campana Batucada - bubnová show, ktorých uvedie moderátor Milan „Junior" Zimnýkoval. Po pochodevystúpi skupina POPS ft. Lukáš Adamec a o 17:00 hod. na pódiu zažiari speváčka Jana Kirschner. Na začiatku jej vystúpenia prebehne najemotívnejší moment pochodu „akt spolupatričnosti", keď dav vypustí tisícky ružových balónov. Pripravený je aj špeciálny program, ktorý sa doteraz na ružovom podujatí ešte neobjavil. V rámci neho sa predstaví Boris Pršo so svojou Walk talk show, kde privíta a vyspovedá ambasádorov projektu, zástupcov neziskových organizácií a ďalších zaujímavých hostí. Ďalej sa návštevníci môžu tešiť na Autogramiádu známych tvárí či školu Nordic Walking a mnoho ďalšieho.

Detská zóna

Pre najmenších bude vytvorená detská zóna, v ktorej budú mať o zábavu postarané. Už od 10:00 hod. na nich čaká maľovanie na tvár, kreatívny workshop, skákací hrad, čítanie detských knižiek, detské divadielko, vystúpenie Crazy Chichi and Friends a predstavenie Chcem byť požiarnikom.

Pochod

Neodmysliteľnou súčasťou programu je aj samotný pochod ulicami historického centra. Ten bude štartovať o 14:30 hod., kedy sa ružový dav vyberie do hlavného mesta s cieľom upriamiť pozornosť na boj za zdravé prsia. K pochodujúcemu davu sa pridajú i známe osobnosti z Televízie Markíza - Kveta Horváthová, Roman Juraško, Henrieta Mičkovicová, Zlatica Puškárová či Maroš Kramár. Nebudú chýbať ani bojovníčky či tváre AVON Pochod proti rakovine prsníka - Jana Kirschner, Ada Straková, Alena Heribanová, Hana Rapantová, Braňo „Bruno" Ciberej, Nora Beňačková, Karin Habšudová, Beáta Dubasová a Soňa Skoncová, ktorá ho ako nová tvár projektu absolvuje prvýkrát.

Vstupenkou na podujatie je Tričko proti rakovine prsníka 2017, ktoré je v ponuke v dámskom, pánskom a detskom prevedení. Tieto dizajnové kúsky vytvoril známy český návrhár Lukáš Macháček. Kúpou trička prispievate na dobrú vec a zároveň získate aj vstup zadarmo na prehliadku Bratislavského hradu. Deti do 12 rokov, ktoré prídu v sprievode dospelej osoby, majú vstup do areálu zadarmo. Navyše každý aktívny účastník AVON Pochodu, ktorý si zakúpi vstupenku má možnosť využiť zľavnené cestovné. Dopravte sa teda na podujatie vlakom a máte nárok na 100 % zľavu na cestu späť.

 

BRATISLAVA/ PR článok

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti