Máte zoznam tajných želaní?

Zoznam vsetkych zelani (2).jpg

Skvelá oddychovka a vynikajúci debut.

Brett je šťastná žena - má skvelé miesto, útulný byt, neodolateľne pekného priateľa. Jednoducho - závideniahodný život! Ale iba dovtedy, kým jej nezomrie milovaná matka a nezanechá poslednú vôľu so zvláštnou podmienkou: ak chce Brett získať miliónové dedičstvo, musí splniť zoznam životných cieľov, ktorý napísala ako naivné štrnásťročné dievča...

„Neodolateľné, vtipné a dojímavé," napísali v New York Times o knižnej novinke Zoznam všetkých želaní.

Brett má dnes 34 rokov a keď jej mama, majiteľka obrovskej kozmetickej spoločnosti, zomrie, v hlbokom žiali spočiatku nechápe, o čo jej vlastne išlo. Veď jej detské sny sa ani trochu nepodobajú na ambície dospelej ženy. 

Niektoré sa jej zdajú vyslovene nemožné. 

Napríklad, ako sa má zblížiť s otcom, ktorý zomrel pred siedmimi rokmi?
Alebo byť úžasnou učiteľkou, keď si plánuje celkom inú kariéru? A čo si, dočerta, počne v centre Chicaga s koňom?


Keď sa napokon Brett neochotne podujme plniť matkine želania a svoje dievčenské sny, zrazu pochopí, že niekedy sa dajú najkrajšie dary života nájsť na tých najnečakanejších miestach. Bod po bode plní zvyšných desať želaní, ktoré si doteraz nestihla splniť. A čím viac bodov si „odškrtne", tým intenzívnejšie si uvedomuje, ako ju to baví a ako začína žiť skutočne svoj vlastný život. Život, po akom túžila predtým, ako sa začala prispôsobovať okoliu, snom a želaniam druhých.

Nová kniha Zoznam všetkých želaní je mimoriadne vydarený a vychválený debut o ceste za šťastím a o snoch, ktorých by sa človek nemal nikdy vzdať. Každý splnený sen, aj ten najbláznivejší, nás totiž robí sebavedomejšími, odvážnejšími a predovšetkým šťastnejšími.


BRATISLAVA/BUX

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.