Vladov zrak sa každým dňom zhoršuje. Rozhodol sa už ďalej nečakať a splnil si sen

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Sny sa majú plniť a život si musíme užiť naozaj plnohodnotne. Presvedčil nás o tom Vladimír zo Starej Ľubovne, ktorý pricestoval do Maranella. Vysníval si, že sa aspoň raz za život chce posadiť do poriadne výkonného Ferrari a nechať sa previezť v uliciach Maranella.

Vlado má ale zdravotný hendikep. Vidí už len veľmi slabo a jeho zrak sa každým dňom zhoršuje. Preto nenechal nič na náhodu a rozhodol sa už ďalej nečakať. Jeho cesta do Maranella bola poriadne dlhá. So svojim špeciálne vycvičeným psíkom leteli z Košíc najprv do Viedne, odtiaľ potom do Bologni a ďalej spolu cestovali až do Maranella.

Tam už na neho čakalo krásne, červené a nablýskané 720 koňové Ferrari F8 Spider. V priebehu pár sekúnd nám po zahriatí motora a za zvuku silného burácania v uliciach Maranella zmizli.

Prečítajte si tiež:

​Odišiel na Ferrari, no vrátil sa na ešte výkonnejšom Lamborghini. Ako je to možné? Po pár kilometroch dostali za jazdy defekt. Pracovníci firmy zareagovali veľmi promptne a profesionálne. Jeden telefonát, pár minút a Ferrari nechali odstavené na krajnici.

Vlada presadili do náhradného superšportiaka Lamborghini Huracán, ktorý v zlomku sekundy pristavili a všetko mu to vynahradili. Aj s úrokmi.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zdravie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.