Odtrhnutý bilbord, spadnuté eletrické vedenie, kompa na Dunaji nepremáva. Silný vietor trápi Slovensko

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Zdroj: TASR/Roman Hanc

Silný vietor komplikuje dopravu na niektorých miestach Slovenska vrátane Bratislavy. Informuje o tom Zelená vlna RTVS a dopravný servis Stella centrum.

Na starej ceste za výjazdom z bratislavskej mestskej časti Záhorská Bystrica odtrhol vietor veľký bilbord. Zasahuje tam do pravého jazdného pruhu. Stella centrum upozorňuje, že bilbord môže zasiahnuť vozidlá.

V Bratislave na Lamačskej ceste pri železničnej stanici spadlo na cestu elektrické vedenie. Vodiči sa tam podľa Zelenej vlny zdržia v oboch smeroch.

Prečítajte si tiež:

​Padajúce stromy sú v úsekoch Lovinobaňa - Cinobaňa, Makov - Bumbálka a Nováky - Horné Vestenice. Nárazový vietor sa vyskytuje v lokalitách Zemianska Olča, Šrobárová, Komárno, Hurbanovo, Senec, Holíč, Bánovce nad Bebravou, Bytča, Budatín, Žilina a Rajec.

Na rýchlostnej ceste R1 za Hronskou Breznicou v smere do Žiaru nad Hronom spadol strom na cestu. „Je to približne na 134. kilometri,“ doplnila Zelená vlna.

Spadnutý strom na ceste je aj v stúpaní na Bielu Horu z Trstína.

​Zelená vlna tiež informovala, že v hlavnom meste na výjazde z Einsteinovej ulice na Viedenskú cestu smerom k Inchebe je kolóna. Vodiči si tam počkajú viac ako 30 minút. Dobrzďujú už na zjazde z Prístavného mosta. Upchatý je aj zjazd z Mosta SNP na Einsteinovu ulicu.

Pre silný vietor nepremáva ani Kompa Vojka na Dunaji.

Prachová búrka ochromila dopravu na D2. Pozrite si aktuálne zábery z miesta:

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Počasie

Dôležité udalosti