Veľmi silný list adresovaný ženám: Nesúďte ostatné matky

Ilustračná snímka.
Zdroj: Kotin/shutterstock.com

Mamička Laura Mazza na svojom blogu Mum on the Run opísala, ako má toho plné zuby.

Mnohí z nás radi rozdávajú rady, o ktoré ale nemusí každý stáť. Citliví sú najmä rodičia, ktorí z každej strany počúvajú, ako majú vychovávať svoje deti a keď to nerobia podľa zaužívaných postupov, tak ich odsudzujú.

Mamička Laura Mazza na svojom blogu Mum on the Run opísala, ako má toho plné zuby. Svoj status pridala aj na facebookovej stránke Love What Matters. Požiadala v ňom ostatných ľudí, aby ju prestali odsudzovať za to, ako sa stará o rodinu, ako hovorí so svojimi deťmi. Žiada tiež, aby ľudia prestali odsudzovať aj ostatné matky, vrátane tých, ktoré sa rozhodli dojčiť na verejnosti alebo tých, ktoré riešia, ako schudnú po pôrode.

"Ak sa sťažujem na svoje deti, to neznamená, že ich nemám rada. Ak som úprimná v súvislosti s materstvom, neznamená to, že sa hádam. Neviete, koľko rokov som to nikomu nepovedala, ako som sa cítila, lebo som sa bála," napísala Laura.

Pridala aj zopár poznámok o slobodných matkách, nepracujúcich matkách alebo matkách, ktoré popri dieťati pracujú.

"Každá matka má svoj vlastný príbeh, prešla inou cestou. Nepoznáte jej výzvy, jej silné stránky a slabosti. Každý deň sa usiluje o to, aby bolo všetko najlepšie každý deň. Skôr než ju budete súdiť, venujte jej úsmev, pomôžte, keď treba, ubezpečte ju, že to robí dobre a chváľte jej víťazstvá. A pamätajte, keď niekoho kritizujete, obviňujete alebo zneužívate, mali by ste mať za sebou to, čo on," dodala Laura.

USA/ nt

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti