Chce vyzerať ako superhrdinka. Nechala si zlomiť sánku, takto vyzerá teraz

Pixee Fox
Zdroj: Profimedia.sk

Operácia bola poriadne nebezpečná.

O Pixee Fox (27) sme už písali. Táto žena je posadnutá plastikami, pretože sa chce podobať na superhrdinku. Aby vyzerala ako Wonder Woman, je ochotná urobiť azda všetko. Dôkazom je posledný zákrok, ktorý podstúpila. Len málokto by si totiž nechal dobrovoľne zlomiť sánku. Pixee obrovskú bolesť podstúpila.

Za posledných šesť rokov absolvovala bežné estetické zákroky ako štvornásobnú úpravu pŕs, zadku či tváre. Teraz ale musela vycestovať do Južnej Kórei, kde si nechala upraviť bradu. Jej hrdinka ju má totiž špicatejšiu ako ona. Operácia bola naozaj nebezpečná. Pixee zlomili sánku a potom jej ju upravili. Posunúť jej museli aj lícne kosti.

Zdroj:Instagram/idhospitalkorea

Od zákroku ubehlo viac ako 24 dní. Nejaký čas sa z toho ale ešte bude spamätávať. „Všetky predošlé operácie boli oproti tejto jednoduché, pretože sa vykonávajú častejšie. Pri tejto museli byť opatrní," povedala pre portál MailOnline.

Plastická chirurgia, na ktorej jej zákrok robili, zverejnila na Instagrame niekoľko fotiek a záberov, ako sa jej po operácii darí. Podľa snímok je vidieť, že tu hojenie muselo poriadne bolieť. Na jednom z videí dokonca neovláda ani svoje sliny. Takto vyzerá dnes.

Zdroj:Instagram/idhospitalkorea

USA/zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti