Jej život ovládajú drogy. Monika, ktorá sa 30 rokov živí prostitúciou, nám vyrozprávala svoj príbeh

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Viaceré z nich našli mŕtve či dobité. Nasadli do auta zákazníkovi, ktorému nemali. Ženy pracujúce v sexbiznise často riskujú svoj život.

U väčšiny sa dôvod skrýva v drogách, ktoré začali ovládať ich život. Monika (52), ktorá sa najstarším remeslom živí tri desaťročia, nám otvorene vyrozprávala svoj príbeh.

Prečítajte si tiež:

Nevidela iné východisko 

„Natalu zabil preto, lebo chcel vidieť, ako človek zomiera, či uvidí satana alebo niečo,“ tvrdí Monika. „Zomrela na vykrvácanie, odtrhol jej ruky, ako ju ťahal. To bolo hrozné,“ dodáva.

Iná žena vzala chlapovi 20-tisíc eur. Nevidela ju už mesiac.

Monika nás vzala aj na miesto, na ktoré zvykne chodiť so zákazníkmi. „Už sa mi stalo, že som musela aj vyskakovať z auta, ťahať ručnú brzdu, vyťahovať kľúče,“ hovorí. Priznáva, že sa bojí.

Na strednej škole sa venovala kaderníctvu. Tvrdí, že mala manžela a dnes má už dospelú dcéru. Po roku a pol sa však rozviedla a tvrdí, že začala robiť hlúposti.

Nemala prácu a malú mal v starostlivosti muž. Z jej situácie nevidela východisko a išla za prostitúciou do Berlína. Dcére domov posielala peniaze.

V Berlíne začala užívať kokaín, na Slovensku, kde pracovala v erotických salónoch, skúsila heroín. Stala sa závislou a jej život začali ovládať drogy.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Reflex

Dôležité udalosti