Považuje sa za introverta a rap je preňho ako spoveď. Pil C sa zveril s nečakanou záľubou

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Rap považuje za najlepšiu formu terapie. Rapper Pil C je na scéne už takmer desaťročie. Svoje povolanie miluje, no sláva mu príliš nevonia. Vo voľnom čase vyhľadáva samotu a napriek koncertovaniu a mediálnej pozornosti sám seba považuje za introverta.

Pil C vo svojom novom albume necháva poslucháča zájsť až do svojho vnútra, otvorene hovorí o vzťahoch, ale aj o svojich neúspechoch.

Rapper práve začal so svojím turné po celom Slovensku. S tým sa spájajú dlhé noci bez spánku. Psychohygiena je preňho preto dôležitá. Málokto z jeho fanúšikov vie, že rád relaxuje aj na hodinách keramiky.

Okrem toho si mentálne oddýchne aj pri golfe, tenise, v posilňovni či pri hraní videohier. Pil C priznáva, že v živote prežil aj horšie obdobia. Väčšinou sa týkali vzťahov so ženami no má už skúsenosť aj so syndrómom vyhorenia.

Nechcelo sa mu chodiť na koncerty, neodpisoval promotérom. Depresívne obdobie mu pomohla prekonať priazeň fanúšikov ale aj už spomenuté záľuby. Písanie textov je preňho ako spoveď. To, že sa takto môže podeliť o svoje zážitky a pocity, vníma ako formu terapie.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti