Rodinná tragédia v Petržalke: Najskôr vypadol z okna muž, potom jeho sestra. V ich byte našli mŕtve dieťa

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

V bratislavskej Petržalke na Vyšehradskej ulici sa odohrala obrovská tragédia, ktorej výsledkom je smrť troch členov jednej rodiny.

Okolnosti prípadu sú zatiaľ nejasné, no podľa policajtov, ktorí na mieste zasahovali, z doposiaľ neznámych príčin prišli o život muž a jeho sestra so svojím synom.  

Polícia informovala, že najskôr približne o 10.00 hod. vypadol z okna muž, ktorý po páde na betónové parkovisko utrpel vážne zranenia, ktorým neskôr v nemocnici podľahol.

Krátko po 15.00 h prijali policajti ďalšie oznámenie, podľa ktorého došlo na rovnakej adrese k pádu ďalšej osoby – tentokrát ženského pohlavia. Tá utrpela pádom zranenia, ktorým na mieste podľahla.

Prečítajte si tiež:

Policajtom sa následne s pomocou dronu podarilo lokalizovať byt v 7-poschodovom obytného domu, z ktorého muž a žena vypadli. Po otvorení bytu našli v jednej z miestností telo približne 10-ročného chlapca, bez známok života.

„Vec si na mieste prevzal vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave. Bližšie informácie poskytneme, akonáhle to situácia vo vyšetrovaní umožní,“ napísala polícia na Facebooku.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti