Zásadný posun v prípade matky zo Šale, ktorá svojim deťom vulgárne nadávala a vyhrážala sa smrťou

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Matku zo Šale, ktorá svojim deťom vulgárne nadávala a vyhrážala sa smrťou, čaká súd. Policajti už vyšetrovanie uzavreli a prokurátor podal obžalobu. V minulosti sa o jednom zo synov vyjadrovala, že ho nedokáže milovať a že by za to mala zhorieť v pekle.

Vulgárny a nevhodný slovník matky dvoch chlapcov

Na správanie sa matky a tyranky dvoch malých detí sme upozornili ešte vlani koncom júla. V tom čase na sociálnej sieti už kolovali rôzne videá. Slovník mamy dvoch chlapcov bol vulgárny a nevhodný.

O nič krajšie sa s deťmi nerozprával ani jej partner. Aj toho sme boli svedkami. Do škôlky podľa našich informácií deti nechodili. Správanie sa dospelých už kopírovali.

Margita dávala v minulosti verejné statusy na mamičkovské fórum o tom, ako jedného nedokáže milovať a že by za to mala zhorieť v pekle. Ľutuje, že porodila. Nezaslúži si žiť, a nie to mať ešte deti.

Prečítajte si tiež:

​Pomoc vraj hľadala cez sociálnu sieť. Obrátila sa aj na psychológa. V máji 2022 dokonca navštívila krízové centrum.

Sudca ženu poslal do väzby pár dní po tom, čo sa kauza prevalila. Na krku má paragraf z týrania blízkej osoby v prísnom odseku. Deťom mala totiž ubližovať dlhodobo.

Margite hrozí až 15 rokov za mrežami

„Vyšetrovanie prípadu bolo ukončené s návrhom na podanie obžaloby. Žena bola obvinená z trestného činu týrania blízkej a zverenej osoby. Vyšetrovateľ PZ si v priebehu vyšetrovania prípadu vyžiadal skúmanie duševného stavu obvinenej psychiatrom, vyšetrenie detí klinickým psychológom a skúmanie mobilného telefónu elektrotechnikom,“ uviedla pre TV Markíza hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Renáta Čuháková.

Deti sú stále v opatere štátu a Margitu čaká prvé pojednávanie už na budúci týždeň. Hrozí jej až 15 rokov za mrežami.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Sociálne veci

Dôležité udalosti