Domáce

Brutálna vražda je na súde. Danielovi odrezali hlavu zaživa

Odrezali mu hlavu
Zdroj: TV Markíza,

Brutálna vražda je na súde.

Päťročné dievčatko prišlo o otca strašným spôsobom. Najskôr mu odrezali hlavu a potom spolu s telom hodili do šachty. Vražda sa stala v Žihárci neďaleko Šale. Za týmto otrasným činom by mali byť dvaja mladiství a otec jedného z nich.


Podľa obžaloby jej druhovi odrezali hlavu zaživa. Dnes už nebohého Daniela pred vyše rokom v miestnej krčme v Žihárci surovo zmlátili traja muži. Potom ho na fúriku odvliekli do záhrady, kde mu vraj mäsiarskym sekáčom oddelili hlavu od tela. Všetko hodili do žumpy.

Po dvoch dňoch, keď už vedeli, že Daniela hľadá aj polícia, mŕtveho muža zo žumpy rýchlo vytiahli, dali do suda a odviezli autom do Šoporne. V bývalom bitúnku odrezanú hlavu s telom ukryli do šachty. Atila najprv vypovedal, že Danielovi hlavu odsekol otec.

Na súde, ale všetko zobral na seba a tvrdí, že vraždil on. Jeho otca, ktorý bol na začiatku ako podozrivý číslo jeden tak z väzby prepustili. Teraz je vraj v Holandsku. Ďalšie pojednávanie bude 15. mája. Ak im dokážu vinu môžu dostať 25 rokov až doživotie.

ŽIHÁREC/TV MARKÍZA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.