Táto kráska kedysi vážila 114 kíl. Na premenu jej stačila jednoduchá vec

Táto kráska kedysi vážila 114 kíl. Na premenu jej stačila jednoduchá vec
Zdroj: Instagram/ fromsydneywithlove_

Hlavnou motiváciou bola túžba po dieťati.

Mať trochu kíl navyše nie je niečo, za čo by ste sa mali hanbiť. Ale mať nadváhu môže byť už škodlivé pre vaše zdravie. Obezita je jedným z problémov, ktoré bránia žene počať dieťa. Rovnako na tom bola aj 30-ročná Rebecca Lee zo Sydney. Vážila 114 kíl, keď jej lekári povedali, že jej to bráni v snahe založiť si rodinu, pretože jej váha tlačí na vnútorné orgány.

To bola hlavná motivácia, aby Rebecca schudla. A podarilo sa jej zhodiť 34 kilogramov. Ako? Zmenila najmä jednu vec. Prestala jesť pizzu. Píše Independent.

"Mala som nadváhu a bola som zatrpknutá. Stále som bola doma a jedla nezdravé jedlo 24 hodín 7 dní v týždni," povedala mladá žena. Jedným z najväčších hriechov bola pizza, ktorú jedla každý deň. "Tak som ju vyradila z jedálnička a dnes som zdravá a mám veľkosť 12. Som hrdá na všetko, čo som dosiahla a teraz čakám na pravú lásku a dieťatko," dodala.

Predtým, než sa dala na zdravú stravu, jedla na raňajky sendviče so slaninou, vajíčkové rolky a čokoládové mlieko. Na obed si dala Big Mac a na večeru pizzu. Teraz jej raňajky pozostávajú s obilnín s nízkym obsahom tuku v mlieku, na obed si dá šalát s kuraťom a na večeru grilované mäso so zeleninou a pije iba vodu.

Rebecca nabrala odvahu a svoju premenu zdokumentovala aj na sociálnej sieti. "Keď sa ľudia pozerajú na moje staršie fotky, tvrdia, že na nich pôsobím smutne. Nenávidela som byť doma, ale nemala som toľko sebavedomia, aby som chodila von. Roky som sa snažila schudnúť, ale nemala som motiváciu. Až kým mi nepovedali, že takto nebudem mať deti. Začala som chodiť do posilňovne trikrát do týždňa a mala som sa tak, ako ešte nikdy predtým," povedala.

SYDNEY/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti