Kiska odvolil s dcérou a otcom v Poprade

Andrej Kiska, dcera, otec, volby.
Andrej Kiska, dcera, otec, volby. Zdroj: TASR

Novinárom povedal, že sa cíti pokojne a vyrovnane.

Vo volebnom okrsku číslo 2. na Mestskom úrade v Poprade dnes odovzdal svoj hlas v druhom kole prezidentských volieb aj jeden z kandidátov Andrej Kiska. Novinárom neskôr povedal, že sa cíti pokojne a vyrovnane. 

Zdroj: TASR

„Myslím, že dnešný deň je už všetko v rukách ľudí, základ je, aby prišli voliť. Dva roky som robil, čo sa dalo a čo som vedel, teraz je to naozaj už len na nich," dodal Kiska.

Ako uviedol, posledný večer pred voľbami robil spoločnú večeru so svojím päťročným synom, ktorý veľmi rád varí. S manželkou si dal k pstruhom pohár vína a šiel spať. Podľa jeho slov sny v noci nemal žiadne a už sa nemal s kým hádať. 

Zdroj: TASR

"Dopoludnie som trávil na ceste, aby som sem mohol prísť. Odvolené je a teraz sa presúvame aj s mojou dcérou do Bratislavy, kde sa budeme chystať na napínavú volebnú noc," priblížil svoj nasledujúci program Kiska.  

Zdroj: TASR

S nervozitou z výsledkov bude bojovať v kruhu svojich najbližších, ktorí mu podľa jeho slov dodajú energiu a spolu to budú prežívať. Do Bratislavy sa z Popradu presúva lietadlom. „Je to len v rukách ľudí. Dúfam, že ich veľa príde voliť, a že tých hlasov bude dosť," konštatoval Kiska, ktorý prišiel dnes do Popradu odvoliť spolu so svojou dcérou a otcom.

POPRAD/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Politika

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.