Žena mení posteľnú bielizeň raz za tri či štyri týždne. To, čo jej vysali z matraca, je nechutné

Žena si nechala vyčistiť svoj matrac. Zostala šoková, koľko v ňom bolo špiny.
Zdroj: YouTube, Mail Online N6

Netušila, ako si ju diváci podajú.

Odvážna Karen Aldridgeová z Birminghamu pustila k sebe domov odborníka na hygienu, aby preveril, koľko špiny na jej rodinu v ich príbytku číha. To však netušila, akú chybu spravila, keď sa priznala ku svojim zvykom. Diváci, ktorí to videli v televízii, zostali šokovaní a ženu si poriadne podali.

Expert sa špeciálne zameral na matrace na posteli v spálni, na ktorých Karen každý deň spí. S manželom ich používajú asi tri roky. Opýtal sa jej, ako často mení posteľnú bielizeň. Žena sa priznala, že obliečky prezlečie tak raz za tri týždne. Keď má však hektiku, v posteľnej bielizni spí aj mesiac.

Odborník na čistenie matracov jej povedal, že budú plné roztočov, potu, baktérií a kožných buniek. Keď matrac vysal špeciálnym strojom, ukázal jej vedierko plné špiny. Žena a rovnako diváci, zostali šokovaní. V komentároch ju veru nešetrili a označili ju za lenivú a špinavú kravu.

https://www.youtube.com/watch?v=y7JH_CmekTQ


"Tí ľudia, ktorí si pravidelne, aspoň raz za týždeň nemenia posteľnú bielizeň, sú leniví, " napísal jeden z divákov. "Kto si vymení posteľnú bielizeň raz štyri týždne? A ešte si zavolá k sebe domov aj televíziu," rozhorčuje sa ďalší.

Ruku na srdce. Ako často si posteľnú bielizeň meníte vy?


BIRMINGHAM/kacs

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti