Domáce

Ako sa stať filmovou hviezdou

42IE.800x600_ii_jpg.jpg

Zúčastnite sa súťaže „Vyhrajte rolu v seriáli!"

Cesta na vrchol je vždy ťažká a o filmovom priemysle to platí dvojnásobne. Nech chcete akúkoľvek rolu, na vaše miesto sa budú tlačiť desiatky ďalších uchádzačov. Prečítajte si pozorne päť nasledujúcich osvedčených rád a majte pred konkurenciou náskok!1. Vyzlečte sa

Áno, za nahotu bez vykrúcania vám každý štáb pripočíta pár plusových bodov. Samozrejme to platí len v prípade, keď o odloženie šiat budete požiadaní. Nakoniec, nebudete prví ani poslední, kto musí prekonať ostych. Ak by sa vám do vyzliekania predsa len nechcelo, zachráni vás ZLATÁ RADA č. 5. (môžeme aj ČOKOLÁDOVÁ RADA Č.5)

2. Nájdite si psychoterapeuta

Budete ho potrebovať skôr, ako si myslíte. Neustále prevteľovanie sa z role do role a mnohé neúspechy na kastingoch sa na psychike človeka musia zákonite prejaviť. Všetky začiatky sú tvrdé a ten váš nebude iný. Než si psychoterapeuta vyberiete, odporúčame vo chvíľach slabosti stláčať vo vrecku gumovú loptičku. Pokiaľ sa touto radou riadiť nechcete, predstavuje pre vás šancu ZLATÁ RADA č. 5.


3. Najmite si agenta

Príležitostí je habadej a čím viac toho človek skúsi, tým väčšiu šancu má. Vďaka šikovnému agentovi nebudete chýbať na žiadnom dôležitom castingu. A bude to práve on, komu môžete bez servítok vynadať za váš zbabraný osud. Zdá sa vám to trochu príliš? Skúte sa riadiť ZLATOU RADOU č. 5.

4. Nájdite si nových priateľov

Musíte sa začať schádzať s ľuďmi, ktori niečo znamenajú a majú vplyvné kontakty vo svete strieborného plátna. Urobte si zoznam všetkých svojich súčasných priateľov a nemilosrdne vyškrtnite tých, ktorí s filmom nemajú nič spoločné. Chápeme, že sa vám do toho veľmi nechce, preto skúste počúvnuť ZLATÚ RADU č. 5.

ZLATÁ RADA Č. 5

Zúčastnite sa súťaže „Vyhrajte rolu v seriáli!", ktorú pre vás pripravila značka Figaro. V hre je rola v seriáli Búrlivé víno, 5x večera s herečkou Nelou Pociskovou zo seriálu Búrlivé víno, 35x smart TV a 840x fotografie Nely Pociskovej s podpisom. Jedine súťaž „Vyhrajte rolu v seriáli!" je šanca skutočne pre každého! Stačí si kúpiť akýkoľvek produkt značky Figaro a jeho čiarový kód nám poslať pomocou SMS alebo cez elektronický formulár. Viac o súťaži sa dozviete TU.


BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.