Farba očí prezradí o vašom partnerovi zaujímavé veci

Ilustračná snímka.
Zdroj: Milos Vucicevic/shutterstock.com

Možno budete prekvapené, čo všetko sa o ňom dozviete.

Aj vy ste si všimli, že vás viac priťahujú muži s modrými očami ako tí s tmavými? Určite to nie je náhoda, pretože farba očí súvisí s povahou človeka. Prečítajte si štyri charakteristiky a možno vám čo-to napovedia o vašom partnerovi.

Zelené oči

Ak má váš partner zelené oči, tak sa máte rozhodne na čo tešiť. Zelenookí ľudia sú veľmi kreatívni a zábavní. Občas sa však môže stať, že vás priateľ prekvapí svojimi protichodnými vlastnosťami, a tak nikdy nebudeš vedieť, ako na danú situáciu zareagovať.

Pokiaľ ide o vzťah, zelenookí muži hľadajú vážnejšie známosti. Len si dávajte pozor na ich výbuchy žiarlivosti, ktoré sú občas neznesiteľné.

Modré oči

Modrá farba je farbou nádeje, pokoja a mieru. To platí pre modrookých mužov, ktorí sú skutočne milujúci a pravdovravní. Rozhodne by ste však mali vedieť, že môžu často manipulovať so svojim okolím.

Patria totiž medzi dominantných jedincov, ktorí majú radi veci tak, ako si to zaumienia. S tým súvisí aj ďalšia negatívna vlastnosť, ktorou je sebectvo. Ak sa s týmito charakterovými chybami dokážete pobiť, tak váš vzťah bude vyvážený a harmonický.

Hnedé oči

Mužov s hnedými dúhovkami si zamilujete, predovšetkým vďaka ich veselej a optimistickej povahe. Sú to presne tí ľudia, ktorí prídu do depresívneho prostredia a za pár minút ho pretvoria na oázu zábavy a dobrej nálady. Pozitívne je tiež to, že nemajú veľa negatívnych vlastností.

Jediné, čím vás zrejme bude hnedooký chlapec štvať je to, že všetok čas bude tráviť v práci. Stručne povedané - workoholik ako vyšitý! Rozhodne to nie nič, čo by malo ohroziť váš veselý a hravý vzťah. A  navyše, možno aj vy sama potvrdíte, že hnedookí muži patria medzi najlepších milencov.

Šedé oči

Táto farba očí môže pôsobiť chladne a neurčito. Môže vám dlhšie trvať, než sa v takýchto ľuďoch vyznáte. Jedno je však isté - neposudzujte týchto mužov na prvý pohľad. Dajte im šancu získať si vás a presvedčiť o tom, že bez nich nemôžete žiť. Pod sivou a niekedy tvrdou šupkou sa môže skrývať skutočný diamant. V každom prípade buďte pripravení na svoju tvrdohlavosť, ktorá môže ohroziť váš vzťah, píše krasna.nova.cz

BRATISLAVA/zg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti