Dvojnásobná mamička minula tisíce, aby vyzerala ako nafukovacia panna

Dvojnásobná mamička minula tisíce, aby vyzerala ako nafukovacia panna
Zdroj: Profimedia.sk

V rámci extrémnej premeny si nechala zväčšiť prsia, nadpojiť vlasy a pery si necháva "prifúknuť" trikrát za mesiac.

Tridsaťjedenročná Cindy Moore z Manchestru minula za rok 12-tisíc dolárov na to, aby vyzerala ako sexuálna bábika. V rámci extrémnej premeny si nechala zväčšiť prsia, nadpojiť vlasy a pery si necháva "prifúknuť" trikrát za mesiac. Stále však nie je spokojná so svojím vzhľadom. Píše nypost.com.

"Chcem väčšie prsia a odsať tuk z brucha. Botox zatiaľ nepotrebujem, lebo mám peknú pokožku. Kedysi mala prsia veľkosti jeden, dnes mám takmer sedmičky," povedala Cindy.

Pre radikálnu premenu sa rozhodla potom, ako ju jej priateľ odkopol. Po pôrode dvoch detí - dcéry Lacey (6) a syna Maxa (8) výrazne pribrala. Rozhodla sa diétovať a cvičiť sedem dní v týždni. Schudla 31 kilogramov a z veľkosti oblečenia 24 sa dostala na 12.

Ale so svojím vzhľadom nebola spokojná, a tak minula našetrených 7 000 dolárov na napichanie pier a zväčšenie prsníkov.

"Keď som sa stretla s bývalým, mala som 19 rokov a už vtedy som začínala meniť vzhľad, ale tak extrémne. Potom ale prišli deti, ja som pribrala a vzdala som to. Keď sme sa minulý rok rozišli, pozrela som sa do zrkadla a povedala som, že teraz to musí ísť. Tvrdo som trénovala, vynechala som sacharidy a rýchlo som schudla," povedala Cindy, ktorá tvrdí, že jej malým deťom sa jej extrémny vzhľad páči.

MANCHESTER/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti