Smrť mladíka zostáva záhadou: Je možné, že mu niekto ublížil

Ublížil Marekovi niekto?
Zdroj: TV Markíza

Iba 25-ročný mladík sa po zábave záhadne stratil. Po dlhých hodinách hľadania ho našli v zúboženom stave.

Polícia stále prosí o pomoc pri objasňovaní záhadnej smrti. Iba 25-ročný mladík sa po zábave záhadne stratil. Po dlhých hodinách hľadania ho našli v zúboženom stave a v nemocnici zomrel.

Keď sa 25-ročný Marek po hodovej zábave na ihrisku v Skýcove záhadne stratil, hľadali ho vo dne i v noci. Celá dedina aj policajti. Až po 25 hodinách si ľudia, ktorí išli z aktivačných prác, všimli bezvládne telo blízko potoka.

Nevládal však povedať, čo sa mu stalo, podľa ľudí bol celý doudieraný. Neznámi mladí ľudia našli Marekov mobil a odovzdali ho na farskom úrade v Skýcove. Polícia ich okamžite vyzvala, aby sa prihlásili, no bezvýsledne. Opäť preto žiadajú každého, kto by mohol o smutnom prípade vedieť viac, aby sa prihlásil.

"Vo veci naďalej prebieha vyšetrovanie a čakáme na vypracovanie znaleckého posudku z odboru súdneho lekárstva," uviedla krajská policajná hovorkyňa Božena Bruchterová.

Ľudia v obci, kde ho doráňaného našli, sú presvedčení o tom, že mu niekto ublížil. Každú užitočnú informáciu, ktorá súvisí s touto zbytočnou smrťou mladého človeka, a mohla by pomôcť, je možné oznámiť na čísle 158.

Viac v reportáži Karola Mindáka:


SKÝCOVCE/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.